Beyazkurt gerçekte kimdir?

Kendi ismi Emre, zamanında bir Instagram hesabı açıp yüzünü paylaşmıştı. O kadar gizemli olmak isteyen birisi değil fakat bu kişilere de hak vermek lazım. Kendi düşüncelerini özgürce söylüyorlar ve toplum içine çıkıyorlar. Yüzlerini rahat bir şekilde gösterseler başlarına ne gelecek belli olmaz.

Kendi ismi emre, zamanında bir Instagram hesabı açıp yüzünü paylaşmıştı. O kadar gizemli olmak isteyen birisi değil fakat bu kişilere de hak vermek lazım. Kendi düşüncelerini özgürce söylüyorlar ve toplum içine çıkıyorlar. Yüzlerini rahat bir şekilde gösterseler başlarına ne gelecek belli olmaz.

Çok haklısınız. Yurt dışında yaşıyor diye biliyorum ama yine de insanların tanımasi sorun olabilir. Ve Instagram ile yüzünü paylaşmış olmasina rağmen internette bir fotoğraf bulamıyor isek cidden iyi gizlenmiş diyebiliriz.

Çok haklısınız. Yurt dışında yaşıyor diye biliyorum ama yine de insanların tanımasi sorun olabilir. Ve Instagram ile yüzünü paylaşmış olmasina rağmen internette bir fotoğraf bulamıyor isek cidden iyi gizlenmiş diyebiliriz.
Yurt dışında yaşamıyor, Türkiye de yaşıyor. Zamanında yurt dışında yaşamış şimdi burada. Ayrıca o yüzünü paylaşma olayını çok eskiden yaptı. Şu an ki kadar popüler değildi.

Beton Kemalistin teki. Ciddiye alınacak tarafı yok. Kendi gibi düşünmeyenleri PKK'li FETÖ'cü olmakla suçlar. Klasik Erlik fanı.
Zaten onun düşünceleri için takip edeni olduğunu sanmıyorum. Genel Twitter da ne görüyorsa o da onu düşünüyor. Ben sadece haber takip etmek için göz atıyorum. Ama Sadece Enes mesela ne kadar görüşlerimin uyuşmadığı kısımlarda olsa fikirlerine önem verdiğim birisi.

Beyazkurt yarım milyon aboneye sahip ve Türk gençlerinin yakından takip ettiği bir insan. Ama hiç gerçek adı veya yüzünü göremedim. Discord kanalına gitmedim ancak ufak bir Google aramasıyla baktım ve hiçbir sonuç yok. YouTube'da emreyeniceri90 gibi bir Gmail hesabı var ve emre yeniçeri ismini aratınca fitness yapan bir abimiz karşımıza çıkıyor. Ancak biraz daha bakınca bir LinkedIn hesabı buldum. Belki o olabilir diye düşünüyorum. Umarım aslında göz önünde olup benim hatamdan dolayı boşa araştırıp saçmalamışımdır.

Eskiden oyun videoları çekerken yüzünü gösterdiğini hatırlıyorum Beyaz Kurt severek takip ettiğim insanlardan.

Beton Kemalist'in teki. Ciddiye alınacak tarafı yok. Kendi gibi düşünmeyenleri PKK'li FETÖ'cü olmakla suçlar. Klasik erlik fanı.

Size katılmıyorum bu konuda hassasiyeti olan bir insan beyazkurt. Ayrıca sağlam betonundan Kemalist olmak kadar güzel bir görüş zor bulunur.

Beyazkurt yarım milyon aboneye sahip ve Türk gençlerinin yakından takip ettiği bir insan. Ama hiç gerçek adı veya yüzünü göremedim. Discord kanalına gitmedim ancak ufak bir Google aramasıyla baktım ve hiçbir sonuç yok. YouTube'da emreyeniceri90 gibi bir Gmail hesabı var ve emre yeniçeri ismini aratınca fitness yapan bir abimiz karşımıza çıkıyor. Ancak biraz daha bakınca bir LinkedIn hesabı buldum. Belki o olabilir diye düşünüyorum. Umarım aslında göz önünde olup benim hatamdan dolayı boşa araştırıp saçmalamışımdır.
CharmQuell 2 misin arkadas sen

Bulsam bile paylaşmam. Sonuçta ifşa edilecek bir tarafi yok. Benim fikirlerimle uyumlu bir insan. Benimki sadece merak.

Beyazkurt hesabından bahsediyor iseniz yok.

Merak ettim bulursan benimle paylas

Bulsam bile paylaşmam. Sonuçta ifşa edilecek bir tarafi yok. Benim fikirlerimle uyumlu bir insan. Benimki sadece merak.

Merak ettim bulursan benimle paylas

Geri
Yukarı