Fitness için supplement önerisi

lemonFPS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Supplement almayı düşünüyorum. Deneyimi olan arkadaşlar Preworkout ve BCAA almayı düşünüyorum, ne önerirsiniz?

Marka vesaire olarak bir ilgim yok, kaliteli olsun bir sorun çıkartmasın yeter.

Bunun dışında bir de günlük tempo da daha dinç ayık ve aktif olmak için kafein hapı almayı düşünüyorum. Kullanmamda bir sakınca olur mu, yan etki vs. bilgilendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam.

Supplement almayı düşünüyorum. Deneyimi olan arkadaşlar Preworkout ve BCAA almayı düşünüyorum, ne önerirsiniz?

Marka vesaire olarak bir ilgim yok, kaliteli olsun bir sorun çıkartmasın yeter.

Bunun dışında bir de günlük tempo da daha dinç ayık ve aktif olmak için kafein hapı almayı düşünüyorum. Kullanmamda bir sakınca olur mu, yan etki vs. bilgilendirebilir misiniz?
Kaç aydır spor yapıyorsunuz?

Preworkout önerisi olarak ne önerirsiniz çünkü creatine karşı pek sıcak değilim.

Ayrıca günlük hayatta off günlerinizde kafein hapı kullanan var mı? Önerir misiniz

Preworkout önerisi olarak ne önerirsiniz çünkü creatine karşı pek sıcak değilim.

Ayrıca günlük hayatta off günlerinizde kafein hapı kullanan var mı? Önerir misiniz
Off gününde kafein almanın hiçbir anlamı yok tam tersine zararı var kafein direnci oluşur vücudunuzda, Pre-Workout alıncada direnç oluşmaması için haftada 1-2 kez kullanın.

Aroma olarak Spicy Lemon öneririm

İndirim kodu: GORİL10

Off gününde kafein almanın hiçbir anlamı yok tam tersine zararı var kafein direnci oluşur vücudunuzda, Pre-Workout alıncada direnç oluşmaması için haftada 1-2 kez kullanın.

Aroma olarak Spicy Lemon öneririm

İndirim kodu: GORİL10
Her antrenman gününde 45dk önce kullanmak fazla mı olur? Arkadaşımdan biliyorum her antrenmana giderken kullanıyordu

Hiq smash pro öneririm. Haftada 2 gün kullansanız yeter, ilk kez pre workout alırsanız vücudunuzda biraz fazla kaşıntı yapabilir korkmayın.

Geri
Yukarı