Fitness ile takviye yapmadan gelişilebilir mi?

Arkadaşlar selam herkese, pazartesi fitness yapmaya başlayacağım, sizlere sorum hiç takviye almadan, düzenli beslenip sağlam çalışsam gelişim görür müyüm?

Tabii ki de ama en önemlisi bol protein az yağ dostum.

Arkadaşlar selam herkese, pazartesi fitness yapmaya başlayacağım, sizlere sorum hiç takviye almadan, düzenli beslenip sağlam çalışsam gelişim görür müyüm?

Adı üstünde takviye. Sadece işi kolaylaştırıyor ya da eksiğini tamamlıyor. En basitinden protein tozu protein ihtiyacını gideremiyorsan onu tamamlamana yardım eder ki sen zaten düzenli proteinli beslenip idman yaparsan buna ihtiyacın kalmaz

Adı üstünde takviye. Sadece işi kolaylaştırıyor ya da eksiğini tamamlıyor. En basitinden protein tozu protein ihtiyacını gideremiyorsan onu tamamlamana yardım eder ki sen zaten düzenli proteinli beslenip idman yaparsan buna ihtiyacın kalmaz

Tabii ki tamamlayamadığın günler de olacak o kadarı da olsun normal

Görürsün tabi ki. Gıdalardan her ihtiyacını karşılıyorsan gerek yok elbette. Bu sporda ilerledikçe eksiklerini görmeye başlarsın o zaman bütçeni doğru değerlendirirsin belki hayatın boyunca hiç gerekte kalmayabilir bu tamamen sana bağlı.

Adı üstünde takviye. Sadece işi kolaylaştırıyor ya da eksiğini tamamlıyor. En basitinden protein tozu protein ihtiyacını gideremiyorsan onu tamamlamana yardım eder ki sen zaten düzenli proteinli beslenip idman yaparsan buna ihtiyacın kalmaz.

Evet hocam ama direkt başlar başlamaz takviye almasını önermem ben başladıktan 5 ay sonra ilk takviye mi kullanmıştım.

Geri
Yukarı