Fitness ilk gün kol ağrısı normal mi?

Sabahları kaşarlı karışık omlet gibisinden birşey yemeyi düşünüyorum ve spora saat 4 gibi gideceğim için okuldan sonra yani onda ne yiyeceğimi karar veremedim ve akşam kalıyor onda da yemek yesem mi kararsız kaldım.

Kalori hesaplamaya girdiğimde bana 2572 kalori günlük almam gerektiğini söylüyor ve benim anladığım kadarıyla bunuda az yiyip yarısını yakmam gerektiğini mı söylüyorsun.

Kusura bakma bu konularda çok kötüyüm hiç bir bilgim yok

İlk defa başladığın için laktik asit yüzünden bu kadar ağrı çekiyorsun. Bir sonraki antrenmanda ağrı falan kalmaz.

Kilo vermek istiyorum demişsin de kaç kilosun birde amacın kilo vermekse bunu sadece beslenmeni gözden geçirerek de yapabilirsin amacın kas kütlesi kazanmak mı ? Nedir

Kanka çok düşünmene gerek yok spor sonrası yiyeceğin yemeğin yarısını öğlen ye sabah istersen karışık omlet yap sıkıntı yok kaşar eklemesen iyi olur biraz yağlı ve kalorili en kötü biraz fazla kardiyo yaparsın yakarsın.

Günlük 30 dakika yürüyüş 30 dakika bisiklet öneririm bisiklet daha fazla yakıyor çünkü.

Kilo vermek istiyorum demişsin de kaç kilosun bir de amacın kilo vermekse bunu sadece beslenmeni gözden geçirerek de yapabilirsin amacın kas kütlesi kazanmak mı? nedir?

Kalori açığı ile uzun sürer çok fazla açık verirsen metabolizman yavaşlayabilir ve bu süreyi acayip uzatır spor yapmak en mantıklısı bana kalırsa hem de fit bir vücudun olur.

Dostum kilo verirken kas kütlesi artmaz dolayısıyla değişen bir şey olmaz kardiyo için ise spor salonuna gerek yok ip atlamak en etkili kardiyodur kondisyonu da geliştirir amaç sadece kilo vermek ise spor salonuna vereceğin para ile tavuk pirinç yulaf veya sebze gibi besinlere ayrılabilir

Çoğu kişi IP atlayamaz mesela ben tam yapamıyorum takılıyorum sürekli ondan dolayı dedim
Kilo verirken kalori açığı ve yeterli protein aldığı için her türlü kas yapar zaten diyet zamanı 5-10 kilo kas kütlesi eklemesini bekleyemeyiz sadece vücudu sıkılaşır fit bir görünüm sağlar sonra bulk girer kas kütlesi kazanır ben olsam spor yapardım güzel fit bir vücudun olur.

Kanka spor salonu ile tavuk parası artık yakın neredeyse tavuk 170 TL spor salonu 1000TL 5-6kilo tavuk için sporumdan vazgeçmezdim yeniysen zaten her türlü gelişirsin.

Dostum hayır yanlış biliyorsun yapamaz kas da yağda bir kütledir isterse 10000gram protein alsın kütle nedir kilodur yakarken yapamazsın yaparken yakamazsın eğitimini almış birisiyim sertifikalarım var bu spora dair. Doğrusunu anlatıyorum burada lütfen doğruları öğrenin ona göre verim alın bu spordan

Kanka ben kas yapar demedim ki vücudu sıkılaşır fit bir görünüm sağlar sonuçta vücudunda anlık olarak bir kas kütlesi var yağ yakıp kas kütlesi ortaya çıkmazmı ben mi yanlış biliyorum.

Kanka ben kas yapar demedim ki vücudu sıkılaşır fit bir görünüm sağlar sonuçta vücudunda anlık olarak bir kas kütlesi var yağ yakıp kas kütlesi ortaya çıkmazmı ben mi yanlış biliyorum.
Tamam da zaten o vücudunda hali hazırda bulunan kas kütlesini sadece zayıflayarak da açığa çıkarabilir mesela karın kası karın kası diye övünen 55 kilo kemik torbaları gibi onlarda sıkı duruyor bir çok işi bilmeyen insanlarda onları kaslı zannediyor gibi düşün

Kanka aynı şeyi diyoruz sanırım zaten karın kası %17 yağ oranından aşağı inince hafif hafif belirginleşmiyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…