Fitness yaparken bel incelmesi

Mehmet2839

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 3 haftadır spor yapıyorum ve diyet programım da var. Birisinden aldım.
İlk 1.5 hafta güzel gitti belim yavaş yavaş azalmaya başladı ama ondan sonra 1.5 hafta belim sadece yerinde durdu hiç incelme olmadı.
Moralim bozuluyor, biliyorum 1.5 haftada çok bir şey olmaz ama yarım CM bile değişmediği için yazıyorum.
Hocanın verdiği diyet bayağı tok tutuyor. Ve 4 l su iç dedi ama anca 1.5 2 l içebiliyorum.
Sizce bunlar yüzünden mi azalmiyor?

3 haftada söylediğine göre iyi zayıflamışsın. Aslında vücudun zayıflamak yerine depoladığı fazlalıkları azalttı. Artık daha yavaş ancak daha sağlıklı bir şekilde ilerleyeceksin. Öyle bir veya iki ayda hemen kilo vereyim demek kolay değil.

3 haftada söylediğine göre iyi zayıflamışsın. Aslında vücudun zayıflamak yerine depoladığı fazlalıkları azalttı. Artık daha yavaş ancak daha sağlıklı bir şekilde ilerleyeceksin. Öyle bir veya iki ayda hemen kilo vereyim demek kolay değil.
Zaten bende senin düşünüyorum ama 1.5 hafta boyunca hiç fark etmemesi kötü oldu. sanki hiçbir şey yapmıyormusum gibi hissettim.
Cevabın için teşekkür

Zaten bende senin düşünüyorum ama 1.5 hafta boyunca hiç fark etmemesi kötü oldu. sanki hiçbir şey yapmıyormusum gibi hissettim.
Cevabın için teşekkür
1.5 haftada kayda değer bir şey olmaz zaten. İnsanlar yıllarını veya aylarını veriyor bunlar için. Düzenli şekilde devam edin, sonunda istediğiniz şeye kavuşacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı