Fitness'a giderken neler götürülmeli?

Çantanıza ek olarak temiz bir ayakkabı alın; muhtemelen sizi içeriye geldiğiniz ayakkabıyla almayacaklardır. Fazla susamıyorsanız bir şişe de su almanız yeterli olur.

Çok yanlış düşünce. Asıl o yaşta uğraşması lazım 2 3 sene daha başlamazsa daha zor gelişir şu an tam yaşında. Ayrıca haftada 3 4 gün gidip yapacağı 2 saat spor onun derslerinin aksamasına sebep olmaz.
Ne saçmalıyorsun hocam? Bodybuilding şans işidir. Genetiğin yoksa profesyonel anlamda yarışma falan düşünüyorsan, boş uğraş. Genetik dediğim çok az kişide var. Türkiye'de zaten profesyonel bodybuilding, fitness çok zor çünkü her şey çok pahalı. 1 sene feda etsin sonra başlar, spor kaçmıyor. Ben mesela günde 20 dakika evde egzersiz yapıyorum beni gene zorluyor zaman anlamında. Eve gel egzersiz yap yemek ye derken saat 5 oluyor. Ben sadece 20 dakika yapıyorum.

O yaşta fitness falan uğraşma sadece ders çalış.

Ders mi :D? İlk önce okul okuyor musun diye sorsaydın keşke :D. Çalışıyorum ve işimden memmunum. Okul okuyarak 10 yılımı heba edip açıkta kalmak istemediğim için ortaokulda bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı