Fitness'ta kaç saat harcıyorsunuz?

ACExACE

Hectopat

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam antrenman ortalama 1 saat sürüyor ama oyalanma ile birlikte 1.5 saatte anca çıkıyorum salondan.

Hocam antrenman ortalama 1 saat sürüyor ma oyalanma ile birlikte 1.5 saatte anca çıkıyorum salondan.

Hocam dinlenme süresine bağlı olarak 1 1.5 fazla kalanları anlamıyorum çok uzun süre nasıl çalışıyorlar veya napıyorlar.

Evde kendim yapiyorum. Agirlik seti, barfiks ve birkac daha aletim olunca pek gerek duymuyorum. Disiplin olursa ve anne yemegi de yeterliyse bence evde bile calisilabilir ve verim alinabilir. Okul dolayisiyla 3 gunde bir 1,5 saat civari calisiyorum. Bazen okulda yorulmazsam ise 2 gune dustugu de olabiliyor.

Antrenman 45-60 dakika arası. Giyinme-soyunma-duş derken 90 dakika falan.

Tek başıma gittiğim zaman 1.5 saat kadar sürüyor.

Tek başıma gidersem 1-2 saat arası sürüyor hocam, arkadaşlarla gidersem 1 saat falan.
Kendim gidince farklı oluyor, bugünden örnek vereyim. (bacak + kardiyo + grup dersi ile 1 saat 40dk falan durdum)

Hocam dinlenme süresine bağlı olarak 1 1.5 fazla kalanları anlamıyorum çok uzun süre nasıl çalışıyorlar veya napıyorlar.
Hocam açıkçası ben 8 hareket yapıyorum bir antrenmanda 2 bölge her bölge için 4 hareket temel bileşik hareketlerinde de dinlenme süremi uzatıyorum tabii o yüzden bazen 75-90 dakika sürebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…