Five Nights at Freddy's filminin 2.30 dakikalık ilk fragmanı yayınlandı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Ekim ayında vizyona girecek filmin ilk uzun fragmanı yayınlandı.

Izlemek için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski fragmandan sahneler vardı.
Şahsi yorumum biraz çocukça bir film olacağı yönünde. Kırmızı gözler ve testere makinesi gibi olan şey gerçek FNaF ruhundan koparmış gibi. Bununla birlikte hikayeden parçalar da vardı fragmanda. Hikayeden çok kopmayacaklar zannediyorum. Arada Springtrap'i de gördüm çünkü.
Bakalım nasıl bir film olacak?

Animatronikler peluş ayıcıklara benzemiş ve hiç korkutucu görünmüyor. Kırmızı gözler yerine beyaz gözler hikaye açısından daha iyi olurdu.
Bonnie maskesiz hali hariç kırmızı gözlü bir karakter dahi görmedik.
Ha bir de Vanny vardı ama o zaten animatronik değil. Kırmızı gözler fragmandaki en saçma şey bence de.

Animatronik tasarımı keşke fan yapımı remake oyunu olan FNAF Plus oyunundaki gibi olsaymış. O oyun daha çıkmadı ama Steam sayfasındaki fotoğraflar bile korkutmaya yetiyor.
Böyle olsaydı da FNaF'ın özünden kopardı. Tamam animatronikler daha korkunç ve gerçekçi ama sonuçta FNaF'in animatronikleri değil.
En korkunç FNaF fan made ise bence JR's animatronikleridir.
images (20) (8).jpeg

Böyle olsaydı da FNaF'ın özünden kopardı. Tamam animatronikler daha korkunç ve gerçekçi ama sonuçta FNaF'in animatronikleri değil.
En korkunç FNaF fan made ise bence JR's animatronikleridir.
Eki Görüntüle 1838886
Bu kadarı da abartı olur. Gerçi düşününce Fnaf Plus bile abartı olur. Sonuçta bunlar aslında çocukları eğlendirmek için var.

Bu kadarı da abartı olur. Gerçi düşününce Fnaf Plus bile abartı olur. Sonuçta bunlar aslında çocukları eğlendirmek için var.
JR's, gerçekçiliği bozmuş zaten. Animatronikten çok canavara benzemişler. FNaF+ ise en azından korku uyandırıyor. Normal versiyonda bunu göremiyorum. Yine de filmi normal ve gerçek varyasyonlara uyarlamaları daha mantıklı olur.

JR's, gerçekçiliği bozmuş zaten. Animatronikten çok canavara benzemişler. FNaF+ ise en azından korku uyandırıyor. Normal versiyonda bunu göremiyorum. Yine de filmi normal ve gerçek varyasyonlara uyarlamaları daha mantıklı olur.
Hocam sizce alttaki cosplay nasıl? Filmi ilk gördüğümde aklıma bu kanalın cosplayi gelmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam sizce alttaki cosplay nasıl? Filmi ilk gördüğümde aklıma bu kanalın cosplay'i gelmişti.
Nasil derken hocam? Bence tatlı olmuş Freddy. Ortamı da iyi benzetmişler. Bir de animatronikler bir tık daha büyük oluyordu sanki.

Geri
Yukarı