Five Nights at Freddy's sister location Türkçe dublaj nasıl yapılır?

Bende indirdim şimdi vereceğim discord sunucusunda oyunlar kısmındaki linkten ücretsiz indirebilirsin discord . gg/mtgames (direkt indirme linki vermem emek hırsızlığı olur o yüzden dc ye katıl)

hayır yanıtımdaki linke git oyunlar kısmına gel
Hocam 3 ay önce yazdığımda yayınlanmamıştı.

Kanka davet linki çalışmıyor artık yeni link var mı?

Dur bakayım DC'ye, buradan atılabiliyorsa sana direkt indirme linki veya DC linki vereyim.

Kanka davet linki çalışmıyor artık yeni link var mı?

Dosya. co/tz6hfffst18x/Five_Nights_at_Freddys_Sister_Location.exe.html direkt link gönderemiyorum. Başına https:// yaz bu linkin ve dosya ile co arasındaki boşluğu sil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka davet geçersiz

Bende indirdim şimdi vereceğim Discord sunucusunda oyunlar kısmındaki linkten ücretsiz indirebilirsin Discord. gg/mtgames (direkt indirme linki vermem emek hırsızlığı olur o yüzden DC'ye katıl)

Hayır yanıtımdaki linke git oyunlar kısmına gel

Knk davet geçersiz

Son düzenleme:
Bende indirdim şimdi vereceğim Discord sunucusunda oyunlar kısmındaki linkten ücretsiz indirebilirsin Discord. gg/mtgames (direkt indirme linki vermem emek hırsızlığı olur o yüzden DC'ye katıl)

Hayır yanıtımdaki linke git oyunlar kısmına gel.

Dostum DC linki silinmiş girilmiyor bana bir yardım et link falan at.

Hayır yanıtımdaki linke git oyunlar kısmına gel.

Kanka link bayağı eski bana şimdi linkini atar mısın yoksa invite olmuyor süresi dolmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı