Sürprizbozan Five Nights at Freddy's teorileri

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İnanmasamda sadece ihtimal verdiğim bir teorim.
Security Breach aslında kitap evreninde geçiyor ve gelecekte oyun gelirse kitap evreninden devam etmesini bekliyorum.
Fetch olayı en büyük kanıtıdır ancak dediğim gibi düşük bir ihtimal verdiğim bir teoridir.
Ya da yeni gelecek DLC ile birlikte biraz daha ilerisini oynayacak olabiliriz.

1654280028588.png

Burada gözüken kızı oynayacak olabiliriz.
Gregory robot olduğundan yaşlanmamış ve hala çocuk halinde kalmıştır.
Birkaç yıl sonra bloba katılan william afton kendi zekasını blob olarak çok daha kötü işler için kullanmış, bütün mekanı harabeye dökmüş.
Buraya giren kızda william aftonun bir kurbanı.
Benim DLC ile ilgili düşüncelerim bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda butun hıkaye var ne gerek var teoriye ya😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda butun hıkaye var ne gerek var teoriye ya😎

Bu eski teori videolarına bayılıyorum ya :D
Ne izlerdik arkadaşlarla zamanında.
Ders defterlerimiz FNAF teorileriyle doluydu.

Five Nights at Freddy's hakkında teorilerinizi bekliyorum. Eğer istediğim kadar teori gelirse kendi teorimi de ekleyeceğim.
Teorim değil de başka bir teori hakkındaki fikrimi söyleyeyim. Yeni çıkan kitap serisinde geçen "Mimic" olayını bence çok yanlış anladılar. Neredeyse herkes "Glitchtrap, Mimic programının kendisi" diyor ama hiçbiri fark etmiyor ki Mimic programı, bir bilgisayar programı olduğu için insanları kontrolü altına alamaz. Ayrıca eğer Glitchtrap, Mimic'se ve William Afton'ı taklit ediyorsa, Mimic en başta William Afton'ı nereden biliyor ya da gördü de taklit ediyor? Bunun hakkında senin düşüncelerin neler acaba? Ayrıca SB içinde Mimic'in varlığına dair en ufak bir ipucu bile yokken, insanların hemen bir kitap okudukları için fikirlere kapılması beni delirtiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı