Five Nights at Freddy's yeni oyunu gelir mi?

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Security Breach'de william "güya" ölüyor. Ve yapımcı scott da emekli oldu. Sizce yeni bir oyun gelir mi ya da gelse bile afton ailesinin hikayesi hala devam eder mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Gelmez ise oyunun hikayesi tam olarak bitiyor denebilir.

Kısacası 2014 başlayan macera 2022 de biter. Çok üzülürüm cidden. Ama yeni oyun gelirse umarım charlie (puppet) ve evan ile cassidy (golden freddy) ve william (springtrap) hala olur.
Umarım gelmez, hikayeyi sakız gibi uzattıkça uzatıyorlar çünkü. Tadında bırakmak en iyisi.
Hayırlı forumlar.

Seven seviyor hala dev gibi hayran kitlesi var. Uzattıkça uzatmıyorlar planda ki hikayeyi gösteriyor. Keyifli forumlar:)

Seven seviyor hala dev gibi hayran kitlesi var. Uzattıkça uzatmıyorlar planda ki hikayeyi gösteriyor. Keyifli forumlar:)
Elbette sb gibi düzgün ve 1,2,3 ve 4'ten farklı konsepte sahip oyunlar çıkarsa oynanır, ben de oyarım.Ama şu William'ı cidden salmaları gerek adam öldü öldü dirildi.

Elbette sb gibi düzgün ve 1, 2, 3 ve 4'ten farklı konsepte sahip oyunlar çıkarsa oynanır, ben de oyarım. Ama şu William'ı cidden salmaları gerek adam öldü öldü dirildi.

Ondan bende bıktım. Bıkmadım da sinirliyim. O çocukları -özellikle charlie'yi- öldürdüğü için.

Neden filmini/dizisini çıkarmıyorlar anlamıyorum.

Bende anlam vermedim. Dizisi çıksa sarar. Hatta Netflix'te falan yayınlanır. Umarım bir gün birisi bunu yapar. Yoksa ben de zaten yönetmen ve oyunculuğa karşı ilgim var ben yaparım. Ama umarım buna gerek kalmaz.
He always comes back!

Artık değil yeter. 3 yangından sağ çıktı :D. İlkinden ölmesi lazımdı.

Geri
Yukarı