FiveM bağlantı hatası "QY242"

Emre Can Alemdar

Centipat
Daha fazla  
FiveM sunucuya bağlanırken böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Bazen düzelip giriyor bazen de saatlerce girmiyor. Yardımcı olabilecek var mı? Sunucuda whitelistim var Discord'da FiveM yetkilendirilmiş durumda. Defalarca sildim yükledim birçok şey denedim ama olmadı.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    249,4 KB · Görüntüleme: 21
FiveM sunucuya bağlanırken böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Bazen düzelip giriyor bazen de saatlerce girmiyor. Yardımcı olabilecek var mı? Sunucuda whitelistim var Discord'da FiveM yetkilendirilmiş durumda. Defalarca sildim yükledim birçok şey denedim ama olmadı.
Discordla ilgili bir problem, linke tıklayın ve adımları takip edin.

Sunucunun desteğine bir sorun yardımcı oluyorlar.

Fivem kaldırıp silmeyi denediniz mi?
Evet yaptım Fivemi ve discordu silip tekrar yükleyip discord üzerinden yetkilendirme yapınca düzeliyor ama bir crash durumunda ya da tekrar gireceğim zaman aynı şeyleri yapmam gerekiyor.

Yükek ihtimal sunucu veya Discord ile ilgili bir sv ama siz yine de FiveM'i sil yükle yapın.
defalarca yaptım :(

Evet yaptım FiveM'i ve Discord'u silip tekrar yükleyip Discord üzerinden yetkilendirme yapınca düzeliyor ama bir crash durumunda ya da tekrar gireceğim zaman aynı şeyleri yapmam gerekiyor.

Defalarca yaptım :(

Burada benim bilgimde bitti umarım çözersin.

Geri
Yukarı