FiveM başlanır mı?

467906

Decapat
Herkese merhaba. FiveM hiç oynamadım. Arada birkaç videosunu izledim. Sizce FiveM oynanır mı? Tavsiye edeceğiniz çok kalabalık olmayan, yeni oyuncular için destek veren sunucu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir kere FiveM roleplay serveri girdim. Adamlar her eyleme kas diyor ve adamlara oyunu bilmediğimi söylememe rağmen neredeyse hiç kimse yardım etmiyor. Yok şu kası kullan yok bu kası kullan diyorlar dediklerini anlamıyorum. Bilen birisiyle başlarsan eğlenebilirsin belki.

Whitelist olmayan sunucularda troll, rol yapmayan onlarca kişiyle karşılaşıp oyundan soğuyacaksın.

Whitelistli sunuculara geçtiğinde bile düzgün bir sunucu değilse bu tür kişilerle karşılaşacaksın. Adı RP olup içinde RP dışı her şey dönen oyunlardan birisi. Özellikle yeni başladıysanız çok çabuk soğursunuz. Siz oyunu bilmiyorsunuz diye başınıza gelmeyen kalmaz.

Oynayacaksanız kesinlikle her saniye video kaydı almanızı öneririm. Başınıza gelenleri destekte video yardımıyla çözüp karşınızdakilere ceza aldırabilirsiniz. Rol yapmak için önerdiğim bir oyun değil.

Whitelist olmayan sunucularda troll, rol yapmayan onlarca kişiyle karşılaşıp oyundan soğuyacaksın.

Whitelistli sunuculara geçtiğinde bile düzgün bir sunucu değilse bu tür kişilerle karşılaşacaksın. Adı RP olup içinde RP dışı her şey dönen oyunlardan birisi. Özellikle yeni başladıysanız çok çabuk soğursunuz. Siz oyunu bilmiyorsunuz diye başınıza gelmeyen kalmaz.

Oynayacaksanız kesinlikle her saniye video kaydı almanızı öneririm. Başınıza gelenleri destekte video yardımıyla çözüp karşınızdakilere ceza aldırabilirsiniz. Rol yapmak için önerdiğim bir oyun değil.
Önerdiğiniz başka bir oyun varmı peki bu oyuna benzer?

Önerdiğiniz başka bir oyun var mı peki bu oyuna benzer?
Çok RP oynayan birisi değilim. Fakat bu güne kadar gördüğüm en düzgün RP'ler Arma 3'te oluyordu. Tabii oyuncu kalmış mıdır ya da kitle bozulmuş mudur? Bilemiyorum.

Önerdiğiniz başka bir oyun var mı peki bu oyuna benzer?

Roleplay'i çok ciddiye alan bir SAMP sunucuusu vardı orada oynarken eğleniyordum arkadaşlarımın çetesi vardı bende onlarla takılıyordum. Rina Roleplay

Eğer Roleplay oynuyorsan bir yerde yayın aç, çünkü seni trollemeye çalışan bazı nöronsuzlar olacaktır oynadığın her dakika kayıt almana gerek yok PC alanına yazık olur onun yerine dediğim gibi Twitch'te bir yerde yayın aç, bir olay olduğunda clips izletirsin hallederler bütün yayıncılar bir olay sırasında clips kullanıyor.

Geri
Yukarı