Çözüldü FiveM beyaz ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Canelium

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FiveM'ı önceden oynuyordum, silmiştim. Geri dönmek istedim ve yükledim. 3 kere silip tekrar yükledim fakat açılırken aşağıda verdiğim resimdeki gibi beyaz ekranda kalıyor ve açılmıyor. İnternette aynı sorunu yaşayanları gördüm ama tam olarak nasıl çözüldüğünü anlayamadığımdan buraya yazıyorum. Bunun çözümü nedir? (Lütfen hiç dönme daha iyi gibi şeyler yazmayın.)

1609877501522.png

Çözüm
Başka fikrim yok maalesef, çoğu sorunu böyle çözmüş.
Anladım hocam.
Fikri olanlar konuyu ilerleyen günlerde de cevaplayabilirsiniz. Beklemede olacağım.
Evet yabancı bir videodan çözümü buldum. VPN kullanarak giriş yaptığınız zaman beyaz erkan almıyorsunuz direkt olarak Social Club'a bağlanma kısmı geliyor. Çözüm VPN herkese teşekkürler.
Anladım hocam.
Fikri olanlar konuyu ilerleyen günlerde de cevaplayabilirsiniz. Beklemede olacağım.
Evet yabancı bir videodan çözümü buldum. VPN kullanarak giriş yaptığınız zaman beyaz erkan almıyorsunuz direkt olarak Social Club'a bağlanma kısmı geliyor. Çözüm VPN herkese teşekkürler.
Vpn açmama rağmen beyaz ekranda kalıyor. Başka bir çözüm yolu biliyor musun?
Anladım hocam.
Ve sadece oyun açılırken daha doğrusu fivem'e girerken mi sadece vpn kullanıyorsun yoksa her zaman mı?

Hocam geç gördüğüm için kusura bakmayın. Ben VPN ile çözdüm başka bir çözüm yolu bilmiyorum, sadece açılış kısmında açıyorsunuz social club giriş kısmı geldikten sonra giriş yapıyorsunuz ondan sonra geri VPN'i kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı