FiveM CPU 102 derece gördü

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, baştan anlatıyorum sizlere olayı, PC'de çok gereksiz dosyalar birikti bende PC'yi formatladım sonra her şeyi aynı kurdum işlemci ekran kartı drvierlerini falan kurdum hiçbir sorun yok, FiveM'i indirdim ve normalde en fazla 65 70 derece CPU sıcaklığı görürken bir anda bu 102 dereceye çıktı neden olmuş olabilir ya da ne yapmam gerekir, yardımcı olur musunuz? Formattan önce hiç çıkmazdım şimdi işlemci yanacak diye giremiyorum korkudan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım da bu günlerde gereğinden fazla ısınıyor hava sıcak olduğu için olmuş olabilir dedi arkadaşım, bana da yardımcı olursanız sevinirim. termal macundan olabilir mi?

MSI Afterburner.

Bana cevabınız yok mu?

Hocam formattan önce de bu sıcaklıkları almadığınıza emin misiniz? Aklıma gelen ilk şey virüs yemiş olma ihtimaline karşılık Kaspersky, Malwaresbytes gibi programlar ile taratın. Driverlerınızı da umarım driver booster gibi programlar aracılığıyla kurmadınız.

Arkadaşlar merhaba, baştan anlatıyorum sizlere olayı, PC'de çok gereksiz dosyalar birikti bende PC'yi formatladım sonra her şeyi aynı kurdum işlemci ekran kartı drvierlerini falan kurdum hiçbir sorun yok, FiveM'i indirdim ve normalde en fazla 65 70 derece CPU sıcaklığı görürken bir anda bu 102 dereceye çıktı neden olmuş olabilir ya da ne yapmam gerekir, yardımcı olur musunuz? Formattan önce hiç çıkmazdım şimdi işlemci yanacak diye giremiyorum korkudan.
Hocam ben de sık sık fivem oynuyorum 70-80 derece olduğu oluyor ki ben daha önceden çok ısı problemi yaşadım; ama 102 derece nedir? Termal macununuzu en son ne zaman yenilediniz, bilgisayara en son ne zaman bakım yaptınız? Ayrıca işlemciniz nedir ve overclocklu mu?

Hocam formattan önce de bu sıcaklıkları almadığınıza emin misiniz? Aklıma gelen ilk şey virüs yemiş olma ihtimaline karşılık Kaspersky, malwaresbytes gibi programlar ile taratın. Driverlerınızı da umarım Driver Booster gibi programlar aracılığıyla kurmadınız.

Drive'leri kendim elle sitesinden kurdum, virüs olacağını sanmıyorum, eminim tabii 700 saat FiveM'im var ve hiç 70 üstüne çıkmadı.

Hocam ben de sık sık FiveM oynuyorum 70-80 derece olduğu oluyor ki ben daha önceden çok ısı problemi yaşadım; ama 102 derece nedir? Termal macununuzu en son ne zaman yenilediniz, bilgisayara en son ne zaman bakım yaptınız? Ayrıca işlemciniz nedir ve overclocklu mu?

İşlemcim i 3 9100F overclock yapılmadı, termal macun 6 7 ay oluyor bakımında yenilerde yaptım.

Drive'leri kendim elle sitesinden kurdum, virüs olacağını sanmıyorum, eminim tabii 700 saat FiveM'im var ve hiç 70 üstüne çıkmadı.

İşlemcim i 3 9100F overclock yapılmadı, termal macun 6 7 ay oluyor bakımında yenilerde yaptım.
Termal macununu değiştirmenizi öneririm. Bu arada oyun oynarken bir yandan da görev yöneticisini gözlemleyin. Belki arkada CPU'nuzu kullanan bir şey vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı