FiveM Dosyaları Yer Kaplar mı?

Hocam Cache dosyasının içindekileri sildim, FİveM'ye girmeye çalıştım ve 2 tane güncelleme yaptıktan sonra şunun gibi bir şey dedi. C diskinde 44 mb'lik dosyayı silip yerine 500 mb'lik dosya yüklemeyi kabul eder misiniz ? gibi bir şey söyledi ben de komple sildim FiveM'yi :D
Evet demen gerekiyordu ona. Her cache sildiğinde en az 4-5 GB, uzun zamandır silmiyorsan 10 GB'a kadar dosya silebiliyorsun. FiveM'e girerken de tekrar maks. 1 GB indiriyorsun. Her türlü yer açılmış oluyor.

@Nahri hocam ben şöyle diyorum mesela ben bir sunucuyu beğenmedim ama diğer x adlı sunucuyu beğendim benim önceki beğenmediğim sunucunun dosyalarını nasıl bulabilirim çünkü onlar boş yer kaplıcak.

Peki ben bu FiveM kurduğumda normal story moda ve online'a girebilir miyim.
GTA Online'a girmek için GTA 5'e sahip olman gerek. Aslında FiveM'e girebilmek için GTA 5'e sahip olman gerek çünkü ilk yüklemede Rockstar hesabını soruyor. Hikaye modu veya standart GTA 5 online moda girmek istiyorsan FiveM'i açma, direk GTA'yı aç.

GTA Online'a girmek için GTA 5'e sahip olman gerek. Aslında FiveM'e girebilmek için GTA 5'e sahip olman gerek çünkü ilk yüklemede Rockstar hesabını soruyor. Hikaye modu veya standart GTA 5 online moda girmek istiyorsan FiveM'i açma, direk GTA'yı aç.
Hayır zaten GTA 5'im var ben sadece pc'ye FiveM kurunca mesela bir gün FiveM oynadım diğer gün normal story mod girebilir miyim diye sordum.

Yok hocam saçmalamayın komşu çocuğunun bilgisayarında yer kaplar sizinle alakası olmaz? Hocam bu nasıl soru tabii ki yer kaplar.
Boş bir cevap yazmışsın. Ben sadece bir soru sordum çünkü ilk kez kurucam ve nerede veya nereye kayıt edildiğini bilmiyorum ve sen gelmiş dalga geçiyorsun?

Geri
Yukarı