FiveM düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Selamlar. Uzun süredir GTA V oynuyorum, şu sıralar FiveM'de ise non rp freeroam sunucularda takılıyorum. Lakin GTA V Single Player'daki FPS değerim 80-90 GTA Online modunda ise aynı ama FiveM'e girdiğim zaman FPS ciddi derecede düşüyor. Normalde RAM kullanımı 1200 MB iken FiveM'de RAM kullanımı 2700 MB falan. Bu sorun nasıl çözülür bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Uzun süredir GTA V oynuyorum, şu sıralar FiveM'de ise non rp freeroam sunucularda takılıyorum. Lakin GTA V Single Player'daki FPS değerim 80-90 GTA Online modunda ise aynı ama FiveM'e girdiğim zaman FPS ciddi derecede düşüyor. Normalde RAM kullanımı 1200 MB iken FiveM'de RAM kullanımı 2700 MB falan. Bu sorun nasıl çözülür bir bilgisi olan var mı?

Sisteminiz nedir?

Bu kadar FPS düşüşü olması normal ve RAM kullanımının artması normal, çok oyunculu giriyorsunuz. Sadece siz yoksunuz.

Bu kadar FPS düşüşü olması normal ve RAM kullanımının artması normal, çok oyunculu giriyorsunuz. Sadece siz yoksunuz.
Evet onun bende farkındayım.
Driverlarınız güncel mi? Aynı zamanda FiveM Online veya story Mode'a göre oldukça fazla mod, plugin ve script içerdiğinden FPS düşmesi normal.
Driverlar güncel. Araç ile giderken 10FPS'e kadar düşmesi can sıkıcı

Geri
Yukarı