Rehber FiveM FPS arttırma yolları

Kral bir şey soracağım benım bu FiveM'de FPS 80 90 civarında ama böyle 15 saniyede bir FPS 80'den 50'ye 40'a düşüyor bu sorunu nasıl düzeltebiliriz.
Dostum o serverdan servera değişir, sunucuda YMAP varsa ve yanından geçiyorsun olabilir, ya da sunucuya çalışma yaptıkları zaman da olabilir. Hatanın sürekli olduğunu düşünelim, grafik ayarlarından texture normal, texture kalite ayarını biraz düşür, ve population vesaire yazıyor onları tamamen düşür Msaa açıksa kapat.

Dostum o serverdan servera değişir, sunucuda ymap varsa ve yanından geçiyorsun olabilir, ya da sunucuya çalışma yaptıkları zaman da olabilir. Hatanın sürekli olduğunu düşünelim, grafik ayarlarından texture normal, texture kalite ayarını biraz düşür, ve population vesaire yazıyor onları tamamen düşür MSAA açıksa kapat.

Vallahi kanka 99 da oynuyorum kanka zaten o ayar kapalı MSAA da 2X de zaten benım ekran kartı da %99 çalışmıyor. Benım ayarlar düşükte olup yük bindirmem lazım.

Dostum o serverdan servera değişir, sunucuda YMAP varsa ve yanından geçiyorsun olabilir, ya da sunucuya çalışma yaptıkları zaman da olabilir. Hatanın sürekli olduğunu düşünelim, grafik ayarlarından texture normal, texture kalite ayarını biraz düşür, ve population vesaire yazıyor onları tamamen düşür Msaa açıksa kapat.
reis settings in yeni hali varmı.

reis settings in yeni hali varmı.

Arkadaşlar günler geçtikçe yeni FPS Boost ile alakalı şeyler çıkıyor, Sentry Visuals yerine daha güzel grafik paketleri var artık. Bilgisayarı kötü olan arkadaşlara tavsiyem YouTube'dan araştırıp bulmaları, Kimsenin araştırıp YouTube'a sunduğu paketi alıp buraya atmak istemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı