FiveM için neler gereklidir?

İşletim sistemi
Windows 10

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
H410M
İşlemci
i3 10100F
FiveM de roleplay e başlamak istiyorum fakat tam olarak neler gerektiğini bilmiyorum.
Ayrıca TeamSpeak 3 ve saltychat vs. bir şeyler duymuştum. FiveM oynamak için gereken şeyler güvenilir midir? TeamSpeak3 vs. ?

TeamSpeak 3 güvenlidir bir problem yaşamazsın. Bir de yanlış hatırlamıyorsam mikrofonunun ne zaman devreye gireceğini vs ayarlayan bir uygulama vardı ona ihtiyacın olacak. Oyunda birinin yanına gittiğin zaman onun mikrofonu ve senin mikrofonunun etkinleşmesi için gerekli bir uygulama, kanaldaki herkesin sesini duymuyorsun sadece yanına yaklaştığın insanların mikrofonu etkinleşiyor.

TeamSpeak 3 güvenlidir bir problem yaşamazsın. Bir de yanlış hatırlamıyorsam mikrofonunun ne zaman devreye gireceğini vs ayarlayan bir uygulama vardı ona ihtiyacın olacak. Oyunda birinin yanına gittiğin zaman onun mikrofonu ve senin mikrofonunun etkinleşmesi için gerekli bir uygulama, kanaldaki herkesin sesini duymuyorsun sadece yanına yaklaştığın insanların mikrofonu etkinleşiyor.
Onlarda güvenilir mi

TeamSpeak3 güvenilirdir kendi sitesinden indirip kur.Birde saltychat olayı var buda oyuna girince insanlarla konuşabilmeni sağlayan eklenti,bunu oynayacağın sunucunun discord adresinde sürümü yazar onu indirip kurman gerekiyor.Güvenilirlik açısından sıkıntı olmaz 2 yıldır kullanıyorum.Fivemi indirdikten sonra herhangi bir sunucuya tıkla ve sağda dc adresleri olur oraya katıl.Yeni başladığın için non-whitelist sunuculara girersin

Geri
Yukarı