FiveM non whitelist sunucu önerisi

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
FiveM da bir sürü çok oyunculu non whitelist sunucu var. Hangisini iyi olduğunu merak ediyorum. Örnek olarak:
Pwuc,
Boz,
Vienna
Gibi RP serverları tecrübe edinmiş biri yardımcı olabilir mi?

FiveM da bir sürü çok oyunculu non whitelist sunucu var. Hangisini iyi olduğunu merak ediyorum. Örnek olarak:
Pwuc,
Boz,
Vienna
Gibi RP serverları tecrübe edinmiş biri yardımcı olabilir mi?
Pwuc serverına gir ama bir yerden sonra sıkar. Non whitelist oldukları için genellikle gun rp tarzı oluyorlar. Zaten öyle serverlarda silahlarda ucuz oluyor.

Pwuc,
Boz,
Vienna
Gibi RP serverları tecrübe edinmiş biri yardımı olabilir mi?

FiveM TR'de artık whitelistli sunucular bile çöp non Wh'in iyisini arıyorsun, adamakıllı rol yapacak sunucu arıyorsan factionlara bak onlarda rol kalitesi ve saat ister reklam gibi olmasın ama kendi liberty City haritasında geçen New York temalı Faction sunucuma beklerim gelmek istersen

FiveM TR'de artık whitelistli sunucular bile çöp non Wh'in iyisini arıyorsun, adamakıllı rol yapacak sunucu arıyorsan factionlara bak onlarda rol kalitesi ve saat ister reklam gibi olmasın ama kendi liberty City haritasında geçen New York temalı faction sunucuma beklerim gelmek istersen.

Faction diye mi geçiyor bu serverlar.

Kesinlikle rexa RP 1haftaya açılacak DCsine gir yardımcı olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı