FiveM roleplay karakteri için hikaye önerisi

Lisus

Centipat
Daha fazla  
FiveM roleplay karakteri için hikaye oluşturabilir misiniz?
Karakter adım Elvis Leonhearth.

Ben yapıyorum yapıyorum beğenmiyorlar.

Elvis, **** yılında New York'ta doğmuştu. Küçükken arkadaşları tarafından hiç sevilmezdi, dışlanırdı. Ortaokul çağına geldiğinde, mahalle önünden geçen polis ekiplerini görmüştü ki; o ekibi gördüğünde neden bende olmuyorum ki? Diye sormuştu kendine. Ders notları gittikçe kötüleşen elvis zamanla ders notlarını yükseltmeye odaklanmıştı fakat bu aile baskısı, arkadaşları tarafından dışlanması, öğretmenlerinin onu küçümsemesiyle Elvis için çok zor geçiyordu. Elvis, lise çağına gelmişti ergenlik içindeki ani duygu değişmleri onu çok kötü etkiliyordu fakat o pes etme niyetinde değildi, ders notlarını gün geçtikçe yükseltiyor kendine olan özgüveni artıyordu. Gerçekten arkadaşları ve ailesi tarafından bunu başaracağına inanıyordu ve sonunda Los Angeles polis akade misine alınmıştı fakat ailesi hep onu kötüler ve dalga geçerlerdi bir gün Los Angeles'te Elvis'in telefonu ve tüm cüzdanı soyulmuştu bunun sonucunda Los Angeles'teki suçluları yakalamayı ana hedefi yapan elvis polis akade misini bitirmişti ve sonunda polislik uniformasını takmıştı.

Elvis, **** yılında New York'ta doğmuştu. Küçükken arkadaşları tarafından hiç sevilmezdi, dışlanırdı. Ortaokul çağına geldiğinde, mahalle önünden geçen polis ekiplerini görmüştü ki; o ekibi gördüğünde neden bende olmuyorum ki? Diye sormuştu kendine. Ders notları gittikçe kötüleşen elvis zamanla ders notlarını yükseltmeye odaklanmıştı fakat bu aile baskısı, arkadaşları tarafından dışlanması, öğretmenlerinin onu küçümsemesiyle elvis için çok zor geçiyordu. Elvis, lise çağına gelmişti ergenlik içindeki ani duygu değişmleri onu çok kötü etkiliyordu fakat o pes etme niyetinde değildi, ders notlarını gün geçtikçe yükseltiyor kendine olan özgüveni artıyordu. Gerçekten arkadaşları ve ailesi tarafından bunu başaracağına inanıyordu ve sonunda Los Angeles polis akade misine alınmıştı fakat ailesi hep onu kötüler ve dalga geçerlerdi bir gün Los Angeles'te Elvis'in telefonu ve tüm cüzdanı soyulmuştu bunun sonucunda Los Angeles'teki suçluları yakalamayı ana hedefi yapan elvis polis akade misini bitirmişti ve sonunda polislik uniformasını takmıştı.

Çok aşırı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı