FiveM roleplay Launcher'ları virüslü mü?

muratvfx

Hectopat
Arkadaşlar birçok roleplay sunucusu var. FiveM'de bazı sunucuların kendilerine ait özel Launcher'ları oluyor. Sizce bu Launcher'lar güvenilir midir? Teşekkürler.

Laucnher derken Client'ten bahsediyorsunuz sanırım.
Evet kendi yapımı Launcher'dan virüs olabilir ama sanmıyorum.
Evet serverların kendilerine özel olarak yaptırdığı veya yaptığı Clientler. Peki bu durumdan dolayı nasıl bir yol izleyebiliriz? Client dosyasını vs. taratarak mı? Taratınca temiz çıkabilir, ancak arka planda farklı bir çalışma tekniği uygulayabilir sonuçta bu tür dosyalar.

Evet serverların kendilerine özel olarak yaptırdığı veya yaptığı Clientler. Peki bu durumdan dolayı nasıl bir yol izleyebiliriz? Client dosyasını vs. taratarak mı? Taratınca temiz çıkabilir, ancak arka planda farklı bir çalışma tekniği uygulayabilir sonuçta bu tür dosyalar.
Benimde oynadığım Rina Roleplay adlı (San Andreas) sunucu var.
Client'i tarattığın zaman içinde trojan gözüküyor ama bu zamana kadar kimsenin sesi çıkmadı.
Bir şey olacağını zannetmiyorum.

Benimde oynadığım Rina Roleplay adlı (San Andreas) sunucu var.
Client'i tarattığın zaman içinde trojan gözüküyor ama bu zamana kadar kimsenin sesi çıkmadı.
Bir şey olacağını zannetmiyorum.
Doğrudur. İçim rahat etmesi açısından soruyorum, kimse sistemine virüs girmesini istemez. Teşekkürler yanıtlar için.

Geri
Yukarı