Roleplay sitesinden indirilen GTA San Andreas dosyası virüslü mü?

Emre1199

Centipat
Daha fazla  

VirusTotal sonucu yukarıdaki gibi arkadaşlar. Tespit edilen tehditler çeşitli güvenlik yazılımları ile mi alakalı yoksa gerçekten virüs mü?

Arşivden çıkarıp taratın dosyayı.

Ayrıca dosyayı yeniden analiz et butonuna bastım ve Bitdefender da zararlı olarak algıladı. Arşivden çıkarıp dosyayı taratın en sağlıklı sonuç için.

Arşivden çıkarıp taratın dosyayı.

Ayrıca dosyayı yeniden analiz et butonuna bastım ve BitDefender'da zararlı olarak algıladı. Arşivden çıkarıp dosyayı taratın en sağlıklı sonuç için.

Hocam dosyayı çıkardım tarattım, sonuç temiz çıktı ancak şu an dosyayı açamıyorum, masaüstündeki hiçbir dosya ile etkileşime giremiyorum çözümü nedir?

Sorun şuan düzeldi, ama sanırım yanlış dosyayı tarattım bi kontrol eder misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20240303_145503.jpg
    IMG_20240303_145503.jpg
    212,6 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
@Emre1199 Dosyayı VT üzerinden taratın ve sonucu paylaşın.

rina roleplay hakkında duyduğum virüslü dosya iddiaları sonucu (Rina RP Virüslü nü?) tarama yapmaya karar verdım ve bir virüs tespit ettim. Malwarebytes virüsü tespit edip imha etti. Bahsi geçen gta dosyalarını sildim. Rina roleplay kaynaklarına güvenmemenizi tavsiye ederim konu kilitlenebilir. @Fıratt_To yardımınız için yine de teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Exe dosyasının tarama sonuçları. Sonuç: Kötü Amaçlı Program olduğu tespit edildi.
Şüphemde haklı imişim. Bu arada Malwarebytes virüsü sildikten sonra Hitman Pro ve Kasperskyden de tarama yaptım. Hatta şuan ESET taraması da devam ediyor ve henüz virüs bulamadılar. Bu programlara güvenmeli miyim? Virüs gerçekten silinmiş midir?

Şüphemde haklı imişim. Bu arada Malwarebytes virüsü sildikten sonra Hitman Pro ve Kasperskyden de tarama yaptım. Hatta şuan ESET taraması da devam ediyor ve henüz virüs bulamadılar. Bu programlara güvenmeli miyim? Virüs gerçekten silinmiş midir?
Dosyayı çalıştırdınız mı?

Geri
Yukarı