FiveM roleplay sorusunun cevabı nedir?

HYRAXA

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU RTX 3050 6GB CPU AMD Ryzen 5 7640HS RAM : 2X8 16 GB DDR5 işletim sistemi: Windows 11 Pro Laptop: HP Victus 16-S0057NT
"Düşman olduğunuz bir grup sizi öldürdü, e çekip hastanede doğdunuz, sonrasında spor aracınızı alıp otel önünden geçerken sizi öldürenleri gördünüz, siz onları onlarda sizi fark etti, silahsız olduğunuz için spor aracınızla adamlardan birini ezip motelini önünden kaçmaya başladınız. Sizi, ezdiğiniz kişinin arkadaşları olayı görüp sizi takip etmeye başladı ve kovalanıyorsunuz. Sonrasında sizi canlı yakalamak için ilk önce bir sonra ikinci tekerinizi silahla patlattılar. Fakat dengeniz bozulsa da sonuçta arabayı kontrolde tutuyorsunuz. Kendinizi kaybettirmek için yoldan çıkıp aracınızla dağa tırmandınız. Sonra aracınızı çekerek bir çalının içine saklandınız ve sonuçta kurtuldunuz. Buradaki rol hataları nedir" Sorusuna cevap arıyorum bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
E çekip öldürülmeme rağmen intikam rolüne girmişim REVENGE Kill, arabayla birini ezerek öldürmüşüm VDM, aracın tekerlekleri patlak olmasına rağmen sürmeye devam edip dağa tırmanmışım NON RP DRIVING.

E çekip öldürülmeme rağmen intikam rolüne girmişim revenge kill, arabayla birini ezerek öldürmüşüm vdm, aracın tekerlekleri patlak olmasına rağmen sürmeye devam edip dağa tırmanmışım non RP Driving.

Hocam bir de "işten çıktın otele dogru gidiyorsun yolda giderken biri önünü kesiyor, sana ileri geri konuşuyor. Sizde adamın deli oldugunu düşünüp ugraşmak istemiyorsunuz, "tamam birader sıkıntı yok rica ediyorum işine bakar mısın" diyorsunuz fakat adam bu sefer size küfür edip vurmaya başlıyor, bayılana kadar vuruyor size ve sizi kucaklayıp sag solda taşımaya başlıyor. Bu olayda ki hata nedir ve devamınde ne yapardınız açıklar mısınız" var bunu da açıklayabilir misiniz?

Hocam bir de "işten çıktın otele dogru gidiyorsun yolda giderken biri önünü kesiyor, sana ileri geri konuşuyor. Sizde adamın deli oldugunu düşünüp ugraşmak istemiyorsunuz, "tamam birader sıkıntı yok rica ediyorum işine bakar mısın" diyorsunuz fakat adam bu sefer size küfür edip vurmaya başlıyor, bayılana kadar vuruyor size ve sizi kucaklayıp sag solda taşımaya başlıyor. Bu olayda ki hata nedir ve devamınde ne yapardınız açıklar mısınız" var bunu da açıklayabilir misiniz?

Sunucularda deli rolü yapmak yasak olduğu için adamın ID'sini alıp yetkililere söylerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı