FiveM Server Önerisi

Evet, sizin rol anlayışınız nedir anlatır mısınız biraz açın konuyu yoksa samp falan mı :D
SAMP değil. Birkaç gün öncesine kadar oynuyordum, bu ayrı. Sözde roleplay sunucularının yayıncılara yayın açtırıp para kazanmaktan başka bir amaçları yok. Videolara baktım, saçmalık kaynıyorlar. Kalite eksikliği de var. Yani, neresini anlatayım bilmiyorum sunucunun işleyişi ve rollerin hepsi hatalı. Ne diye 5.000 kişi para verip karakter başvurusu falan atıp öne çıkmaya çalışıyor, anlayabilmiş değilim.

En kısa sürede roleplayın ne demek olduğunu tam olarak öğrenmen dileğiyle.

Samp değil. Birkaç gün öncesine kadar oynuyordum, bu ayrı. Sözde roleplay sunucularının yayıncılara yayın açtırıp para kazanmaktan başka bir amaçları yok. Videolara baktım, saçmalık kaynıyorlar. Kalite eksikliği de var. Yani, neresini anlatayım bilmiyorum sunucunun işleyişi ve rollerin hepsi hatalı. Ne diye 5.000 kişi para verip karakter başvurusu falan atıp öne çıkmaya çalışıyor, anlayabilmiş değilim.

En kısa sürede roleplayın ne demek olduğunu tam olarak öğrenmen dileğiyle.

Bahsettiğim sunucu yaklaşık 6 aydır falan kapalı ve öncesinde ilk 1 2 ay sıfırlanacak yayın yasağı geldi rol kalitesi düşmesin diye edrp ünlü diye yazdım yoksa tek yaptıkları trol varp da ünlü ama çöp ex rp ednin çakması olay sözde "büyük" olması ama eightborn varbant ile başlayan bir sv ve 10 15 yıldır bu iş le uraşan adamlar. Ayrıca 50? Kişi muhabbetini anlayamadım anlatır mısınız?
Bahsettiğim sunucu yaklaşık 6 aydır falan kapalı ve öncesinde ilk 1 2 ay sıfırlanacak yayın yasağı geldi rol kalitesi düşmesin diye edrp ünlü diye yazdım yoksa tek yaptıkları trol varp da ünlü ama çöp ex rp ednin çakması olay sözde "büyük" olması ama eightborn varbant ile başlayan bir sv ve 10 15 yıldır bu iş le uraşan adamlar. Ayrıca 50? Kişi muhabbetini anlayamadım anlatır mısınız?

5000 kişi dicektim.

Los Angeles konseptli bir şehirde (Los Santos) herkesin Türk olması bile benim için yetersiz bir sebep. Türk konseptleri için İstanbul haritası tasarlama çalışmaları yapanlar var. Ki zombi kafasıyla gezenler, SESLİ ROLEPLAY diye bir saçmalığın olması, gerçekçilikten mahrum olması, karakter yönetimi ve psikolojinin hissettirilmemesi, yapılmaması benim için başlıca sebepler. Bahsettiğin iki sunucu da yayıncılar para kazansın diye açıldı diye düşünüyorum.

Ben sana sahipleri rol bilmiyor demiyorum zaten. Amaçları para kazanmak muhtemelen. 5.000 kişi dediğim karakter başvurusu atanların sayısı. Video Oyun denen yayıncı sunucusunun Discord'undaki başvuru verilerine bakıyorum. Neden o kadar insan başvuru atar?

Anlamak için sunucuya girmeme gerek yok, bu video bile yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Los Angeles konseptli bir şehirde (los santos) herkesin Türk olması bile benim için yetersiz bir sebep. Türk konseptleri için İstanbul haritası tasarlama çalışmaları yapanlar var. Ki zombi kafasıyla gezenler, sesli roleplay diye bir saçmalığın olması, gerçekçilikten mahrum olması, karakter yönetimi ve psikolojinin hissettirilmemesi, yapılmaması benim için başlıca sebepler. Bahsettiğin iki sunucu da yayıncılar para kazansın diye açıldı diye düşünüyorum.

Ben sana sahipleri rol bilmiyor demiyorum zaten. Amaçları para kazanmak muhtemelen. 5.000 kişi dediğim karakter başvurusu atanların sayısı. Video oyun denen yayıncı sunucusunun Discord'undaki başvuru verilerine bakıyorum. Neden o kadar insan başvuru atar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eğer öyle olsaydı just chattingde 30k ya çıkan adam rp de 10 15k izlendiğindeo svyi kapatırlardı marka PC'nin en iyisi olduğunu söyleyen eski kafalılar gibi bir düşüncedir bu. Siz vorp a bakıyosunuz vorpun çöp olduğunu bende söyledim. Sesli rpde hiçbir sıkıntı yoktur kaldı ki eb de oyuncuların karakterlerinin yarısından fazlası yabancı sadece baron tayfa Türk karakter. Nerede gördünüz benim vorp a iyi sv dediğimi büyük dedim büyük olması bilindiği anlamına gelir iyi olduğu anlamına değil.
Herif makara geçiyor hala anlamıyorsunuz...

Kimsenin herhangi bir emeği aşağlarcasına makara geçmesine haddi yok kaldı ki yazılarımıda düzgünce okumadan yapılan bir yorum nedense bu forumda bu tip olaylarla çok karşılaşıyorum herkesin aglı 5 karış havada abilerimde yıllar öncesinde rp yapardı sizin bahsettiklerinizinde hepsini biliyorum fakat bir tane çöp sv var diye orada yıllardır farklı oyunlarda sesli yazılı olarak sürdürülen eb nin hakkını yemenize asla izin veremem kusura bakmayın.
Los Angeles konseptli bir şehirde (los santos) herkesin Türk olması bile benim için yetersiz bir sebep. Türk konseptleri için İstanbul haritası tasarlama çalışmaları yapanlar var. Ki zombi kafasıyla gezenler, sesli roleplay diye bir saçmalığın olması, gerçekçilikten mahrum olması, karakter yönetimi ve psikolojinin hissettirilmemesi, yapılmaması benim için başlıca sebepler. Bahsettiğin iki sunucu da yayıncılar para kazansın diye açıldı diye düşünüyorum.

Ben sana sahipleri rol bilmiyor demiyorum zaten. Amaçları para kazanmak muhtemelen. 5.000 kişi dediğim karakter başvurusu atanların sayısı. Video oyun denen yayıncı sunucusunun Discord'undaki başvuru verilerine bakıyorum. Neden o kadar insan başvuru atar?

İşte olayı hiç araştırmadan bana klip atıyorsunuz ebnin açılmasının sebebi zaten vorpun böyle saçma olaylarla dolu olması.

Eğer öyle olsaydı just chattingde 30k ya çıkan adam rp de 10 15k izlendiğindeo svyi kapatırlardı marka PC'nin en iyisi olduğunu söyleyen eski kafalılar gibi bir düşüncedir bu. Siz vorp a bakıyosunuz vorpun çöp olduğunu bende söyledim. Sesli rpde hiçbir sıkıntı yoktur kaldı ki eb de oyuncuların karakterlerinin yarısından fazlası yabancı sadece baron tayfa Türk karakter. Nerede gördünüz benim vorp a iyi sv dediğimi büyük dedim büyük olması bilindiği anlamına gelir iyi olduğu anlamına değil.

Kimsenin herhangi bir emeği aşağlarcasına makara geçmesine haddi yok kaldı ki yazılarımıda düzgünce okumadan yapılan bir yorum nedense bu forumda bu tip olaylarla çok karşılaşıyorum herkesin aglı 5 karış havada abilerimde yıllar öncesinde rp yapardı sizin bahsettiklerinizinde hepsini biliyorum fakat bir tane çöp sv var diye orada yıllardır farklı oyunlarda sesli yazılı olarak sürdürülen eb nin hakkını yemenize asla izin veremem kusura bakmayın.
Hepsi için aynı şeyi diyorum. VORP örnekti. Bana göre hiçbiri roleplay sunucusu değil. Rolün sesle yapılması bile bunu kanıtlar nitelikte. Emote nasıl veriliyor? Log nasıl tutuluyor? 7/24 video çekmen mi lazım? Ayrıca insanların yanında birileri olabilir, rahatça konuşamayabilir. Ne bileyim yaşı yetmiyordur. Ses yoluyla karaktere duygusal efektler verilemez.

Kimse size vorpu övmedi Allah aşkına şu tanrı egonuzdan kurtulun. Bu kişisel bir cümle değil genelleme yapıyorum yanlış anlaşılmasın.

Geri
Yukarı