FiveM Sunucularında Keylogger olur mu?

06Angaralım

Hectopat
Merhabalar, FiveM sunucularında keylogger olur mu? Yeni bir sunucuya girdim FiveM üzerinden keylogger virüs falan olur mu çünkü hile koruması var YouTube'dan falan bir şey izleyince algılıyor sanırsam?

Sunucuya girişte onların size vermiş olduğu bir Launcher var ise içerisinde çeşitli virüsler olabiliyor. Kendi sunucumuzdan biliyorum. Diğer türlü herhangi bir sıkıntı çıkmaz.

FiveM sunucuları büyük çoğunlukla çöp, sunucuya özel bir şey söyleyemesem de böyle olaylar olabiliyor. Özellikle roleplay için oynuyorsanız zaten FiveM platformunda roleplay diye bir şey olmadığı için oynamanızı tavsiye ederim.

Ve evet, reklam ve Discord bağlama amaçlı yapılan yazılımlar veya özel clientlerde bunlar bulunabilir. Kimse net bir şey söyleyemez.

Sunucuya girişte onların size vermiş olduğu bir Launcher var ise içerisinde çeşitli virüsler olabiliyor. Kendi sunucumuzdan biliyorum. Diğer türlü herhangi bir sıkıntı çıkmaz.

Client Launcher ile giriş yapılmıyor sunucuya FiveM üzerinden giriyorsun direk.
FiveM sunucuları büyük çoğunlukla çöp, sunucuya özel bir şey söyleyemesem de böyle olaylar olabiliyor. Özellikle roleplay için oynuyorsanız zaten FiveM platformunda roleplay diye bir şey olmadığı için oynamanızı tavsiye ederim.

Ve evet, reklam ve Discord bağlama amaçlı yapılan yazılımlar veya özel Client'lerde bunlar bulunabilir. Kimse net bir şey söyleyemez.

FiveM üzerinden giriş yapılıyor sadece. Launcher ile girişi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı