FiveM sunucusu önerisi

BonaFide

Centipat
Dostlar,
Kaliteli ve güzel RP'nin döndüğü, fail RP'ye olabildiğince fırsat vermeyen, cinsiyet dağılımının ortalama seviyelerde olduğu bir RP sunucusu arıyorum.
Önerileriniz varsa süper olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
HXRP sunucusunu tavsiye ederim. Kendim orada oynuyorum ve fail RP -gördüğüm kadarıyla- olmuyor.

Meslek olarak mekanik, PD, EMS, galericilik, madencilik var. Bir de domates ve portakal toplayıp satabiliyorsunuz. Sosyal RP seviyesi benim gördüğüm kadarıyla güzel. Çok sık olmasa da etkinlikler düzenleniyor sosyal RP dönmesi için. Ekonomiye gelecek olursak para kazanmak çok zor değil. Madencilik vs. yaparak rahat bir şekilde paranızı kazanabilirsiniz.

Meslek olarak mekanik, PD, EMS, galericilik, madencilik var. Bir de domates ve portakal toplayıp satabiliyorsunuz. Sosyal RP seviyesi benim gördüğüm kadarıyla güzel. Çok sık olmasa da etkinlikler düzenleniyor sosyal RP dönmesi için. Ekonomiye gelecek olursak para kazanmak çok zor değil. Madencilik vs. yaparak rahat bir şekilde paranızı kazanabilirsiniz.
Son olarak sunucu kalabalıklığı nasıl ve çok fazla drop,restart olayları oluyor mu?

Drop olayı sisteminize ve internetinize bağlı bir durum. Restart olayına gelecek olursak günde 4 kere restart atılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı