FiveM sunucusu

death flex

Hectopat
Arkadaşlar herkesin de bildiği gibi FiveM gibi bir platformda kaliteli bir sunucu bulmak hayli zordur. Sunucu bulunduğunda ise oyuncu bulmakta kalıyor iş ve şu an buradayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FiveM girerseniz Online'a yavaş yavaş veda etmeye hazırsınız demektir. Rockstar sebebi bilinmez bir şekilde FiveM'i kapatmaya çalışıyor son zamanlarda. 3 yıl boyunca hiçbir sorunları yokken bunları neden yaptığı da ayrı bir soru.

EON RP DİYE BİR YERDE OYNUYORUM BAYA KALİTELİ ADMİNLERİN OYUN İÇİNDE YETKİSİ YOKTU ADAM KAYIRMA YOK YANİ HARD EKONOMİ İSTERSEN GİREBİLİRSİN

EON RP DİYE BİR YERDE OYNUYORUM BAYA KALİTELİ ADMİNLERİN OYUN İÇİNDE YETKİSİ YOKTU ADAM KAYIRMA YOK YANİ HARD EKONOMİ İSTERSEN GİREBİLİRSİN
yaş sınırı var mı

Yaklaşık 2 senelik tecrübeli yönetim kadrosu ve birbirinden farklı scriptleri ile Aura Roleplay sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Sadece bizim sunucumuza özel Türkiye'de tek İddaa haritası ve scripti, Go-Kart haritası, Formula 1 turnuvaları, yeni ve eşsiz saç-kıyafet seçenekleri ve daha fazlası için; Sunucu Tanıtımı - Join the Aura Roleplay Discord Server!

BİR SUNUCUYA KATILMAK İÇİN DAVET EDİLDİN​

Aura Roleplay​

756 Çevrimiçi2.221 Üye
Katıldın

Yeni konular

Geri
Yukarı