FiveM whitelist polis taserlayıp kelepçelerse ne olur?

Xecition18

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Herkese merhaba birkaç sorum var. Sunucu için bunları bulamadım kaydolmak çok istiyorum, o yüzden size danışmak istedim.

1. Soru aracınız ile şehir içerisinde hız aşımı yaptınız ve bir polis aracı arkanızdan gelerek çakarlarını açtı ve size sağa çekmeniz için uyarı yapıyor. Aracınızı sağa çektiniz ve polis memuru ile konuşmak için arabadan indiniz. İndiğiniz gibi polis memuru sizi taserlayıp kelepçeledi. Olay örgüsündeki hata nedir açıklayınız? Ve doğrusunu yazınız.

2. Soru motele doğru bir akşam yürüyüş yaparken açlıktan bayıldınız ve ems ekiplerine haber verdiniz. Hastaneye götürüldünüz ve doktorlar başınıza ne geldiğini çözmeye çalışıyorlar. "/do kişi açlıktan bayılmıştır" komutu vermenize rağmen sizi ameliyathaneye aldılar ve sanki beyin kanaması geçirmişsiniz gibi sizi ameliyat ettiler ve fatura kestiler. Roldeki hata nedir ve sonrasında nasıl bir yol izlersiniz ve doğrusunu açıklayınız.

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba birkaç sorum var. Sunucu için bunları bulamadım kaydolmak çok istiyorum, o yüzden size danışmak istedim.

1. Soru aracınız ile şehir içerisinde hız aşımı yaptınız ve bir polis aracı arkanızdan gelerek çakarlarını açtı ve size sağa çekmeniz için uyarı yapıyor. Aracınızı sağa çektiniz ve polis memuru ile konuşmak için arabadan indiniz. İndiğiniz gibi polis memuru sizi taserlayıp kelepçeledi. Olay örgüsündeki hata nedir açıklayınız? Ve doğrusunu yazınız.

2. Soru motele doğru bir akşam yürüyüş yaparken açlıktan bayıldınız ve ems ekiplerine haber verdiniz. Hastaneye götürüldünüz ve doktorlar başınıza ne geldiğini çözmeye çalışıyorlar. "/do kişi açlıktan bayılmıştır" komutu vermenize rağmen sizi ameliyathaneye aldılar ve sanki beyin kanaması geçirmişsiniz gibi sizi ameliyat ettiler ve fatura kestiler. Roldeki hata nedir ve sonrasında nasıl bir yol izlersiniz ve doğrusunu açıklayınız.

Polisin seni durman için sağa çekmeni söylediğini o mesafeden nasıl duyabiliyorsun birincideki sıkıntı o gibi gözüküyor ya da direkt camı açarak konuşabilecekken arabadan inmen de olabilir. İkincideki problem ise seni kontrol etmeden direkt ameliyata almaları olabilir. Devlete çıkardım.

Polisin seni durman için sağa çekmeni söylediğini o mesafeden nasıl duyabiliyorsun birincideki sıkıntı o gibi gözüküyor ya da direkt camı açarak konuşabilecekken arabadan inmen de olabilir. İkincideki problem ise seni kontrol etmeden direkt ameliyata almaları olabilir. Devlete çıkardım.

Umarım FiveM'de bir sunucuda oynamıyorsundur. Megafonlardan konuşabiliyor.

1. soru aracınız ile şehir içerisinde hız aşımı yaptınız ve bir polis aracı arkanızdan gelerek çakarlarını açtı ve size sağa çekmeniz için uyarı yapıyor. Aracınızı sağa çektiniz ve polis memuru ile konuşmak için arabadan indiniz. İndiğiniz gibi polis memuru sizi taserlayıp kelepçeledi. Olay örgüsündeki hata nedir açıklayınız? Ve doğrusunu yazınız.

2. soru motele doğru bir akşam yürüyüş yaparken açlıktan bayıldınız ve ems ekiplerine haber verdiniz. Hastaneye götürüldünüz ve doktorlar başınıza ne geldiğini çözmeye çalışıyorlar. "/do kişi açlıktan bayılmıştır" komutu vermenize rağmen sizi ameliyathaneye aldılar ve sanki beyin kanaması geçirmişsiniz gibi sizi ameliyat ettiler ve fatura kestiler. Roldeki hata nedir ve sonrasında nasıl bir yol izlersiniz ve doğrusunu açıklayınız.

1. soruda sıkıntı olan şey polisin seni taserlayıp kelepçelemesi. Doğru olanı motoru kapat araçta kal demesi gerek. Yapıcağı işlemi şiddet kullanmadan yapması gerek.

2. soruda ise sen emote vermene rağmen emotene uymayıp kendi kafalarna göre rol uyarlamaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı