Fiverr üzerinden gelen mesaj nedir?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Merhabalar arkadaşlar. Ben üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Malum her şeyin fiyatı arttı ben de freelancer olarak çalışmak istedim. Bu alanda hiç bir bilgim yok. İlanı açtıktan 2-3 saat sonra bana bir mesaj geldi. Farklı kullanıcılardan birbirine çok benzer mesajlar. Zaten Fiverr üzerinden bunlar spam kutusuna düşmüş. Acaba bunlar nedir? Dolandırıcılar mı geldi dersiniz? Yani dediğim gibi bu alanda hiçbir fikrim yok. Zaten çevirdiğimde saçma bir şeyler çıktı. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ss1.PNG
    ss1.PNG
    44,3 KB · Görüntüleme: 495
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    46,8 KB · Görüntüleme: 429
Son düzenleyen: Moderatör:
Birileri size mesaj atmış onun bildirimi, büyük ihtimalle dolandırıcı.

fiverr üzerinden sizlere gelen sizin ön ödeme yaptığınız, örnek iş için para vermeyen ve telegram gruplarına davet eden her mesajı görmezden gelin. Çok fazla hesap çalma, dolandırma ve ücretsiz örnek iş diyerek gerçek iş yaptırma söz konusu.

Aklınızda bulunsun ödemeyi başka yerden yapmayı teklif edenleri kabul etmeyin aradaki komisyondan kaçayım derken eldeki kazancınızdanda olursunuz.

Fiverr da telegrama çağırmaları normal mi ? Düzgün bir müşteri nasıl iletişim kurar?
Hayır normal değil. Site üzerinden konuş her zaman. Şikayet etme hakkın olur. Paranı alırsın işini yaparsan.

Geri
Yukarı