Fix My Registry Programını Silememe

• Konuyu başlatan Cihat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 7B
C

Cihat

Ziyaretçi
Arkadaşlar nereden geldiğini bilmediğim Fix My Registry denen illeti kaldırıyorum yerine Speed Up My Computer denen lanet şey geliyor. Onu silince diğeri geliyor. Çıldıracağım. Artık konu başlığının da içerikle ilgisi olmadığı gibi bir durumun söz konusu olamayacağını düşünyorum sevgili yönetici Burak Bey.

Arkadaşlar nereden geldiğini bilmediğim Fix My Registry denen illeti kaldırıyorum yerine Speed Up My Computer denen lanet şey geliyor. Onu silince diğeri geliyor. Çıldıracağım. Artık konu başlığının da içerikle ilgisi olmadığı gibi bir durumun söz konusu olamayacağını düşünyorum sevgili yönetici Burak Bey.

Program kaldırma esnasında diğerini kurmak isteyip istemediğini soruyor, seçenekleri next next yapıp geçme, dikkatlice okuyarak kaldırma işlemi yap. Diğerini kurmak isteyip istemediğini sorduğunda "skip" butonuna tıklamalısın.

İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı