Fiyat Limitsiz PC Toplama

Bilge velet

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üstte yazanda birkaç sorum var: Titan V SLI destekler mi? Gskill'in 16GB'lik RAM'ind 4800 MHz'lik olanı var mı yoksa sadece 8GB mi? Ve bir de Airflow sadece Corsair Dominator kere mi takılıyorum yoksa diğerlerine de uyar mı? (Gskill)

Dosya Ekleri

• Fade pc_0.jpg
    Fade pc_0.jpg
    223,7 KB · Görüntüleme: 519
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar üstte yazanda birkaç sorum var: Titan V SLI destekler mi? Gskill'in 16GB'lik RAM'ind 4800 MHz'lik olanı var mı yoksa sadece 8GB mi? Ve bir de Airflow sadece Corsair Dominator kere mi takılıyorum yoksa diğerlerine de uyar mı? (Gskill)
Sistemi oyun için alacaksan Titan V oyun kartı değildir. Tasarım, modelleme vs. işler için tasarlanmış bir kart. Ayrıca RAM’in o kadar yüksek frekanslı olması sana bir artı katmayacak.

Sistem toplamanın bir sınırı yok diyebiliriz. 8 işlemcili (192 çekirdek-384 izlek), 24TB RAM'li, 35 ekran kartlı tek bir sistem de oluşturabilirsin. En olmadı Acun'un kızı falan isen gider bir kuantum bilgisayar yaptırırsın kendine :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı