Fiyat performans hazır veya toplama PC önerisi

@Avenger @408157 @qgtiss @Florxsy BAN @ŞenolGüneş @iCley17
Şu anki sistemim.
Intel(R) Core(tm) i5-6400 CPU @ 2.70GHz (4 cpus), ~2.7GHz
16 GB RAM.
GeForce GTX 1650.
20 milyar limitim var.

Geç cevap verdim kısıtlamam vardı sitede yeniyim kusura bakmayın.

Bu sistemi teker teker sarı sitede falan sat parçalarını oradan bir 6-7 k gelir şu anlık ise 25k ya gelmiyor aklıma ama eğer satmak istemezsen YouTuber'ler falan stoklu güzel PC'ler çıkarıyorlar mesela PC hocası 15-20 gün önce R5 5600 RTX 3070 Ti'lı sistem toplamıştı vatan da 18k ya.

@408157 merhaba tekrardan kendi sistemime ek olarak parça temin etmek mi daha mantıklı olur sistemim konuda yazıyor ama acayip bir fan sesim var cortladı sanırım yoksa sizin attıgınız Hero 5A mı alıp geçeyim mi çünkü artık bir sistem kurup uzun süre kullanmak istiyorum 2 sene sonra gene değişikliğe gitmek istemiyorum 20 bin dedim ama şu kadar daha koy bunu al daha iyi dersen oda olur bu arada konularına baktım da helal olsun dakika başı insanlara yardım ediyosun.

@408157 merhaba tekrardan kendi sistemime ek olarak parça temin etmek mi daha mantıklı olur sistemim konuda yazıyor ama acayip bir fan sesim var cortladı sanırım yoksa sizin attıgınız Hero 5A mı alıp geçeyim mi çünkü artık bir sistem kurup uzun süre kullanmak istiyorum 2 sene sonra gene değişikliğe gitmek istemiyorum 20 bin dedim ama şu kadar daha koy bunu al daha iyi dersen oda olur bu arada konularına baktım da helal olsun dakika başı insanlara yardım ediyosun.

12400F yapıp 20.547 ya da 12400F yapmadan alabilirsiniz. Bu varken Hero 5A alınmaz.

@408157 25 bin zorlayıp 30 bine kadar çıkarım ama değer mi Anladım bu geceye kadar bir kasa alıcıam oda sizin atığınız olacak büyük ihtimal

@408157 Oyun pcsi lazım başka bişey yapmiyorum

Son düzenleme:
@408157 25 bin zorlayıp 30 bine kadar çıkarım ama değer mi anladım bu geceye kadar bir kasa alıcıam oda sizin atığınız olacak büyük ihtimal.

@408157 oyun PC'si lazım başka bir şey yapmiyorum.

Senin PC boş ver. Yukseltme, yenisini al bence.

Buna bakabilirsn.

Vallahi kararsız kaldım taksitle alacağım zaten sanki orta segment 25 bin mantıklı olacak gibi sen nedersin parasına deysin.

Geri
Yukarı