Fiyat performans kasa önerisi

Üst kısma takılacak fanlar sıcak havanın tahliyesini hızlandırarak soğutmaya bir miktar katkı sağlar evet.

Zoko Melody'nin GPU desteği güzel, soğutma performansı da fiyatına göre iyi. Bütçeyi artırsanız da Melody'den farklı modele rastlamazsınız 2 bin liralara çıkana kadar. Çoğu model zamlanmış durumda.

Bu arada kasayı kullanmadım ama bu fiyata iyi olduğunu söyleyebilirim. Deneyim konusunda @CEO of SM Technology bir-iki bir şey söyleyebilir. Kasayı kullanıyordu sanırım kendisi.
Kullanıyorum hocam. Bu fiyata hava akışı daha iyi olan bir kasa yok ama ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve 1 aydır ilk açıldığında arka egzoz fan, 30 saniye civarı ses yapıyor. Zaten bir fan 200-300 TL falan ve bu fiyata daha iyisi yok ama çok kaliteli değil. Bu bütçeye bu kadar oluyor. MSI'a falan bulaşmayın bu bütçede.

Kullanıyorum hocam. Bu fiyata hava akışı daha iyi olan bir kasa yok ama ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve 1 aydır ilk açıldığında arka egzoz fan, 30 saniye civarı ses yapıyor. Zaten bir fan 200-300 TL falan ve bu fiyata daha iyisi yok ama çok kaliteli değil. Bu bütçeye bu kadar oluyor. MSI'a falan bulaşmayın bu bütçede.
Peki kasa fanı olarak ne önerirsiniz hocam?

Hocam hiç fark etmiyor ya.. Ortalama bir şey olsun, uçuk olmasın ama dandik de olmasın. Fiyat bilgim hiç yok şu an.

Melody ile gelen fanlari satip asagidakine gecersiniz.

Kasadaki fanlar buyuk ihtimalle molex ile baglaniyor o kismi tam bilmiyorum, @CEO of SM Technology bilgi verirse daha iyi olur. Onerdigim fan 4 pin cunku.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı