Fiyat/Performans Lideri Bilgisayar Parçaları Listesi

@nightsniffer Bilemiyorum hocam ya. RX470 daha f/p geliyor. RX480'e ısınamadığımdan da olabilir. Kâğıt üzerinde %15 daha performanslı ama oyunlarda 3-6 FPS falan oynuyor. Az önce baktım Amazon'a. 3 değil 2 Euro fark vardı :D Bazen öyle fiyat farkları olabiliyor. Öyle durumlarda üst kart tabi ki daha mantıklı fakat 100 TL fark bile bazıları için fazla olabiliyor (Bkz: ben). Psikolojik olarak RX470'i beynime f/p diye kodlamışım nedense :) Buyrun RX470, RX480, GTX970, GTX1060 karşılaştırması:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@nightsniffer Bilemiyorum hocam ya. RX470 daha f/p geliyor. RX480'e ısınamadığımdan da olabilir. Kâğıt üzerinde %15 daha performanslı ama oyunlarda 3-6 FPS falan oynuyor. Az önce baktım Amazon'a. 3 değil 2 Euro fark vardı :D Bazen öyle fiyat farkları olabiliyor. Öyle durumlarda üst kart tabi ki daha mantıklı fakat 100 TL fark bile bazıları için fazla olabiliyor (Bkz: ben). Psikolojik olarak RX470'i beynime f/p diye kodlamışım nedense :) Buyrun RX470, RX480, GTX970, GTX1060 karşılaştırması:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videolarına "Wichard fvom dijitıl foundries" diye başlayan dayının incelemelerini seviyorum da biraz uyumsuz olmuş bu sonuçlar sanki. Baktığım başka testlerde %10-15 arası bir fark mevcut.

Amazon'da 2 Euro olmasinin sebebi saticisinin Amazon olmamasindan kaynakli olabilir. RX 470 dusuk fiyati yuksek performansi ile bence en iyi F/P'dir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı