Fiyat/performans M.2 SSD önerisi

Burakoztrk154

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Sağlıklı günler. Çok fazla bir param yok bilgisayarımda SSD var fakat M.2 SSD yapmak istiyorum bana önerebileceğiniz oyun oynarken akıcı bir halde tutacak bir M.2 biliyor musunuz?

Sistem özellikleriniz yazmadığınız için orta düzey bir bilgisayarınız olduğunu var sayıyorum ve buna göre çok eski olmayan bir normal SSD sisteminiz için yeterlidir. Oyunlarda sorun mu yaşıyorsunuz?

Bütçe belirtirseniz daha iyi olur.
500 600 TL arası bir fiyat
Sistem özellikleriniz yazmadığınız için orta düzey bir bilgisayarınız olduğunu var sayıyorum ve buna göre çok eski olmayan bir normal SSD sisteminiz için yeterlidir. Oyunlarda sorun mu yaşıyorsunuz?

Merhabalar sağlıklı günler Ryzen 5 3200-GTX1650 Super Gaming X XPG 8 GB DDR4 anakart B450M Pro VDH Max 1TB hard disk ve 360GB SATA Power Boost 500W güç kaynağı mevcut.

Ben ağırlıklı olarak Valorant ve GTA 5 FiveM oynuyorum arada FPS droplar yiyorum M.2 SSD işimi görür gibi düşünüyorum çok fazla bir yükseltme yapacak gücüm yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı