Fiyat performans oyuncu koltuğu önerisi

xDrive hakkında hiç bilgim yok. Daha önce Xprime'ı denedim fena değil ama aynı paralardaki herhangi bir Hawk ile kıyaslanamaz bile. 3 günden beri bunu Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu kullanıyorum son derece memnunum şu sıralar indirim varken bütçene uygunsa kesinlikle tavsiye ederim. Son olarak konudan bağımsız hangi marka alırsan al kesinlikle kumaş almanı öneriyorum deri olanlar yazın aşırı sıcaklatıp terletiyor 😅.

xDrive hakkında hiç bilgim yok. Daha önce XPrime'ı denedim fena değil ama aynı paralardaki herhangi bir hawk ile kıyaslanamaz bile. 3 günden beri bunu Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu kullanıyorum son derece memnunum şu sıralar indirim varken bütçene uygunsa kesinlikle tavsiye ederim. Son olarak konudan bağımsız hangi marka alırsan al kesinlikle kumaş almanı öneriyorum deri olanlar yazın aşırı sıcaklatıp terletiyor 😅.

Teşekkürler bilgi için ben fab V6 almayı planlıyorum onun hakkında bir bilgin varsa paylaşabilir misin?

Teşekkürler bilgi için ben fab V6 almayı planlıyorum onun hakkında bir bilgin varsa paylaşabilir misin?
Direkt olarak V6'yı görmedim, kullanmadım da ama benimkinden tek farkı rengidir diye düşünüyorum. Siteden karşılaştırdığımda da kullanılan malzeme falan her şey aynı. Tekrar konusu açılmışken yaklaşık iki haftalık deneyimim sonucu koltuktan hala çok memnunum belki küçük bir sorun olarak şu an sadece 3D kollar biraz oynak gibi kendi kendine dönme veya ileri-geri gitme gibi bir sorun olmuyor kesinlikle ama kollarınızı üzerine koyunca hafiften öyle bir his geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı