Fiyat performans oyuncu koltuğu ya da ofis koltuğu önerisi

Bütçe
3000

tlablghn

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese, biraz araştırdım bu muhabbeti. 3000 TL'ye yakın bütçem var ama bu fiyatlara oyuncu koltuğunu kimse önermiyor bundan dolayı sırt ve boyun destekli bir ofis koltuğu almak var aklımda fakat bu fiyatlara satılan ofis sandalyeleri hakkında da kötü yorum var. Şu ana kadar görebildiğim ürünler arasında pek bir karar verdiğimi söyleyemem. Sizce hangi koltuğu almalıyım? Öneriniz var mı?

Attığınız linkteki oyuncu koltuğu değil sadece kırmızı detaylar eklenmiş ofis sandalyesi ve bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. O bütçede bakarken oyuncu koltuğu diye bakmayın derim.

Attığınız linkteki oyuncu koltuğu değil sadece kırmızı detaylar eklenmiş ofis sandalyesi ve bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. O bütçede bakarken oyuncu koltuğu diye bakmayın derim.
evet zaten yorumlarda falan öyle söylemişler ofis sandalyesi ama gaming sandalyeye uyarladık vs diye bana göre de ofis sandalyesi gamingle alakası yok peki sizin önerebileceğiniz bi ürün var mı?

evet zaten yorumlarda falan öyle söylemişler ofis sandalyesi ama gaming sandalyeye uyarladık vs diye bana göre de ofis sandalyesi gamingle alakası yok peki sizin önerebileceğiniz bi ürün var mı?
Exvega Andromeda 4D kolçak özelleştirmesi ile 2-3 ay önce satın aldım. İskeleti çelik, süngeri, kumaşı vs. her şeyi çok kaliteli. Eksiği yok bana göre. Tavsiye ederim.

Edit: bütçeyi görmemiştim, kusura bakmayın. 3000 TL demişsiniz.

Exvega Andromeda 4D kolçak özelleştirmesi ile 2-3 ay önce satın aldım. İskeleti çelik, süngeri, kumaşı vs. her şeyi çok kaliteli. Eksiği yok bana göre. Tavsiye ederim.

Edit: bütçeyi görmemiştim, kusura bakmayın. 3000 TL demişsiniz.
baya hoş gözüküyor ama çıkabileceğim bi miktar değil maalesef :(

Hocam selamlar, bu bütçeye seduna modellerine bakabilirsiniz.
evet araştırdım seduna thunder pro varmış sanırım kullananlar baya öneriyor sanırım tercihim seduna thunder pro olacak gibi gözüküyor

xracing in instagram sayfasındaki reels videosunda hoş gözüküyor koltuk yatıyor falan ama bilemedim thunder pro daha rahat olabilir kullanıcı yorumlarına bakmak lazım sanırım

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-12_174049124.png
    resim_2023-12-12_174049124.png
    143 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_6396.jpg
    IMG_6396.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_6397.jpg
    IMG_6397.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:

Yeni konular