Fiyat Performans Oyuncu Monitör Tavsiyesi

cesurdoganx

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521662935
Merhaba arkadaşlar, kendime gammer kasa topladım fakat monitörüm eksik. Fiyat performans olan bir monitör arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Offf, of. Ne bütçe söylemişsiniz, ne topladığınız sistem bileşenlerini söylemişsiniz. Matematik problemi çözmeye mi geldik tavsiye vermeye mi belli değil. Aşırı zor bir şey mi arkadaş bütçem şu kadar demek, sistem belirtmek... Al o zaman sana monitör:
2 tane bundan al 48.690 TL ediyor, iyi ''GAMMER''lar.

Offf, of. Ne bütçe söylemişsiniz, ne topladığınız sistem bileşenlerini söylemişsiniz. Matematik problemi çözmeye mi geldik tavsiye vermeye mi belli değil. Aşırı zor bir şey mi arkadaş bütçem şu kadar demek, sistem belirtmek... Al o zaman sana monitör:
2 tane bundan al 48.690 TL ediyor, iyi ''GAMMER''lar.
İşlemci : AMD Ryzen ™ 3 1200 3.1GHz (Turbo 3.4GHz) 8MB AM4 İşlemci
Ana Kart : ASRock A320M-HDVR4 Socket AM4, DDR4 3200MHz+(OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA mATX Anakart
Bellek : Adata DDR4 16 GB (2x8GB) 3000MHz SINGLE XPG GAMMIX D10 RED Ram
Ekran Kartı : Sapphire RX570 4GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı
SSD : Adata SU630 240GB 520-450MB/s SSD
Kasa : TX K3S 400W 1xUSB3.0, 2xUSB 2.0 ATX Bilgisayar Kasası

Nitro+ 570 bende de var, şuan bu monitörü kullanıyorum 2-3ay önce ilk kez masaüstü sistemimi dizdiğimden beri.
Kontrastı ve verdiği curved deneyim harika, oyunlarda da hiçbir sorun yaşamadım.

(Şu soruları sorarken istediğiniz hz çözünürlük boyut ve bütçe verseniz ne güzel olur..)

Nitro+ 570 bende de var, şu an bu monitörü kullanıyorum 2-3AY önce ilk kez masaüstü sistemimi dizdiğimden beri.
Kontrastı ve verdiği curved deneyim harika, oyunlarda da hiçbir sorun yaşamadım.

(Şu soruları sorarken istediğiniz HZ çözünürlük boyut ve bütçe verseniz ne güzel olur. )
Arkadaşım fiyat performans dememden ne anlıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bütçeniz varsa BenQ XL2411 tavsiye ederim kendinde kullanıyorum memnunum.Ama o kadar yok 1200-1300 bandındaysa Viewsonic ve Aoc'nin güzel monitörleri var

Arkadaşım fiyat performans dememden ne anlıyorsunuz?
Hiçbir şey anlaşılmıyor, 768P monitör mü arıyorsunuz? 1080P mi? 2K? 4K? Her çözünürlüğün Hz'si ve farklı fiyat performans monitörleri var?
Sorunuzu daha açıklayamıyorsunuz soruya soruyla cevap veriyorsunuz? Müneccim miyiz ne istediğinizi bütçenizi hayal ettiğinizi algılayıp tavsiye de bulunacağız? Bir de size yardımcı olmaya çalışan bana sitem ediyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı