Fiyat/performans PSU önerisi

Mekasva33

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir sistem toplamayı düşünüyorum bu sisteme uygun PSU önerebilir misiniz?

Sistemin parçaları şöyle:

• RX 5600 XT ekran kartı
  • Ryzen 5 3600 işlemci
  • B450M S2H anakart
  • SSD konusunda hangi marka alacağımı bilemedim
  • 2x8 Adata XPG Gammix D30 RAM
  • MSI Mag Forge 100R kasa

Not: Hava sirkülasyonu iyi olan PSU'lu bir kasa önerirseniz ve daha uygun fiyata gelirse benim için daha iyi olur.

Kasa ve PSU birleşik istiyorsan Corsair Spec Delta 550W modeli gayet uygun.

Size tavsiyem, R5 3600'e gidip 1800-1900 lira para vermeyin. 1500 lira civarına i5 10400F var.

Arkadaşlar bir sistem toplamayı düşünüyorum bu sisteme uygun PSU önerebilir misiniz?

Sistemin parçaları şöyle:

• RX 5600 XT ekran kartı.
  • Ryzen 5 3600 işlemci.
  • B450M S2H anakart.
  • SSD konusunda hangi marka alacağımı bilemedim.
  • 2x8 Adata XPG Gammix D30 RAM.
  • MSI Mag Forge 100R kasa.

Not: Hava sirkülasyonu iyi olan PSU'lu bir kasa önerirseniz ve daha uygun fiyata gelirse benim için daha iyi olur.

28 Ekim'i bekleyin yeni yesil ekran kartları tanıtılacak, bunları yaza yaza elimde güç kalmadı 20 gün sonra teknoloji ürünleri ağır şekilde fiyat düşecek, gelelim konunuza 550W Corsair modellere bakabilirsiniz.

28 Ekim'i bekleyin yeni yesil ekran kartları tanıtılacak, bunları yaza yaza elimde güç kalmadı 20 gün sonra teknoloji ürünleri ağır şekilde fiyat düşecek, gelelim konunuza 550W Corsair modellere bakabilirsiniz.

Dolar bu durumda iken cidden fiyatın düşeceğine inanıyor musunuz?

Kendimde kullanıyorum oldukça memnunum tavsiye ederim.

Ben bu ülkede fiyatı düşen bir şey görmedim. Belki bende sıkıntı vardır. Dolar 1TL olsun gene düşmez bu fırsatçılar varken.
Kesinlikle bu ürünü alınız.

Geri
Yukarı