Steam Fiyatı absürt şekilde artan oyunlar

Indirimli TL fiyatı ile indirimsiz mena USD fiyatı karşılaştırman saçma indirimsiz TL fiyatını karşılaştırman lazım 18 kat oluyor.

Sorun şu ki oyun 2 3 haftada bir indirime giriyordu, kimsenin de indirimsiz olarak bu paketi aldığını varsaymıyorum. İndirimde 15 liraya düşen bir paketin 1.8k olması bence benim indirimli indirim fiyat farkına yaptığım hesaptan daha absürt.

Merhaba, bildiğiniz üzere oyunları artık dolar üzerinden alıyoruz, ve çoğu oyunun fiyatı absürt derecede arttı. Sizin de görünce "bu oyunun fiyatı ne biçim artmış" dediğiniz oyunlar hangileri?

Ben başlıyorum, indirimlerde 5 liraya aldığımız strange brigade oyunu 50 USD olmuş yani 1440 TL, bu da 288 kat zam demek siz ne düşünüyorsunuz?

The Last of Us 1099TL ydi şimdi 1700TL civarında bir fiyatı var alt tarafı bir oyun yani.

Normalle göre bakarsak hiçbir oyunun fiyatı artmadı. Zaten hepsinin fiyatı sabitti sadece yerel fiyatlandırma sebebiyle bizde daha düşüktü. Şuanda olması gereken fiyata daha yakın oldular.

Son düzenleme:
Hocam Steam daha yeni dolara gecti ve yayincilar daha kendi fiyatlarini yuklediklerini dusunmuyorum.
Yani fiyatlari duser diye dusunuyorum Elden Ring, Rust gibi basta cok cok pahlilardi ama yine fiyatlari biraz dustu.

Geri
Yukarı