Fiyatına Göre En Fazla GB Veren Tarife?

Rivai

Kilopat
İyi Sosyal'ler arkadaşlar, aradığım fiyata göre minimum en hesaplı 6 GB sunan tarife. Operatör fark etmez şehirdeyim, dakika ve SMS gerekli değil çünkü zaten internet aracılıyla bunları gerçekleştirebiliyorum. Ek GB gibi bir opsiyon da olabilir, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone için söylüyorum. Gördüğüm en iyi tarife şu an kullandığım diye düşünüyorum. Yenilenen 6GB. 35₺'ye kullanamayacağım kadar DK ve SMS de veriyor. Hem de yenilenebiliyor. Örneğin 1 Ağustos'ta bitecek olmasına rağmen şimdiden bitirdin internetini. Yenilemek için mesaj atıyorsun, 35₺ ödeyip tarifendekileri yeniliyorsun ve 1 Ağustos'a kadar kullanıyorsun.
Yeni geçeceksen değil tabii ki, yukarıdaki söylenen tarifeye de bakabilirsin.

Arkadaşlar çok teşekkürler cevaplarınız için şanlık Vodofone 27 TL'lik hatta bakacağım, aklıma şu düştü ama: Şimdi Türk telekom ve Vodofone yeni gelenlere 12 aylık hediye veriyor her ay 2 GB ek gibi biz 12 ay sonra diğer operatöre geçip tekrar eskiye döndüğümüzde bize o hoşgeldin hediyesini tekrar veriyor mu? Anlatıcı olmuştur umarım :)
1000DK, 1000SMS, 15GB 35TL. Türk Telekom :)
Hocam indirim mi istediniz? Firmanın yönetimi değiştiğinden biraz daha sıkılar gibi duyum aldım.

Bu tarife hakkında bilgi alabilir miyim? Çok araştırmama rağmen böylesini görmedim bahsettiğiniz operatörden.
Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya kampanyası. Faturasızken Türk Telekom mobil uygulamasını indirin, bir süre sonra size özel kampanya olarak gözüküyor. Kabul edin, mevcut paket bitiminde geçiş sağlanıyor. 12 ay taahhüt.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı