Steam Fiyatlandırma nasıl olacak?

Sepeti kaydedip dolar fiyatı pahalı gelirse TL olarak alabilirsin.

Bilemeyiz. İsterlerse MENA bölgesine özel fiyatlandırma yaparlar dediğiniz gibi olur, yapmazlarsa ABD fiyatından alırsın.

Gamepass alıp oynamak varken neden satın almaya çalışıyorsunuz?
Gamepass 160 TL olmuş belki adamlar diğer oyunları oynamamak isteyebilirler. Bende gamepass'çiydim ama çok zam yedi.

Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı arkadaşlarla Forza Horizon 5 alacağız gibi düşünüyoruz yarından sonra değişecek biliyorsunuz ki. Aklıma takılan soru ise şu.
Forza Horizon 5 599 TL satılıyor ABD fiyatı 59.99 dolar.
Buradaki bilgiye göre değiştikten 26.99 dolar olacak dolar bunu TL'ye cevirsek 510 TL olacak arada 89 liralık bir acık olacak.
Adamlar şimdi ABD fiyatına mı verir sizce yoksa yeni fiyata mı verir?

Yarından sonra indirim dönemlerinde kötü ihtimalle 30 Dolar (860 TL), iyi ihtimalle 17.4 Dolar (500 TL) gibi bir fiyatla satılacak Forza Horizon 5. O yüzden kötü ihtimalin olma ihtimaline karşı oyunu şimdi alın 2 gün sonra yeni fiyatı görüp iade edip tekrar almaya karar verebilirsiniz.

Büyük oyun şirketlerinin önerilen fiyata uyacağına dair bir kaide yok.
Söylenene göre, bu önerilen fiyatlara daha çok indie oyun yapımcıları uyar deniyor.
89 liralık bir fark için riske atmayabilirsiniz, tamamen size kalmış.

Oyun fiyatları cüzdanı ateşe verecek almayı düşündüğünüz şeyler için geriye sadece son 1 gün kaldı oyunu alan üsküdarı geçmiş olacak.

Yazdıklarınızdan yola cıkıp şu kanıya vardım oyuna şu an almak için param yok o yüzden risk alıp fiyatını gördükten sonra bir daha almam diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı