Steam Fiyatlara kesin olarak zam gelecek mi?

Dolar kurunun ne olacağını bilemem, ama eğer zam gelirse senin için iyi olur. Belki de oyunlarını daha sonra karlı bir şekilde satabilirsin. Ama zam gelmezse de üzülme, çünkü oyunlarının değeri sadece para ile ölçülmez. Oyunlar seni eğlendirir, geliştirir ve arkadaş edinmene yardımcı olur. Bu yüzden aldığın oyunlara pişman olma, emeklerin boşa gitmedi.

Eğer dolar kurunu takip etmek istiyorsan, sana birkaç site önerebilirim:
Bu sitelerde dolar kuru ve diğer ekonomik verileri anlık olarak görebilirsin. YouTube gibi platformlarda küçük bir araştırma yaparak yorumcuların ne dediklerini de dinleyebilirsin (ben inanmam sana kalmış) zaten olan olmuş pişman olmakta işe yaramaz (iade yapabiliyorsan bilemem)

Hocam peki genel olarak küçük oyunlar yani ucuz oyunlar aldım öyle öyle 2000 TL etti büyük olarak içinde sadece Hogwarts Legacy ve Cyberpunk 2077 var gerisi genelde ucuz oyunlar ucuz oyunlarda dolar kuru genel olarak yani 1 dolar 2-5 TL arası olarak geçmiş bu ucuz oyunlarada zam gelebilir mi tahminlerinizi bekliyorum

Bazı oyun yapımcıları ülkelerin ekonomik durumunu fark edip ona göre Steam'in önerdiği fiyattan bile daha ucuza satıyorlar. Bence o tarz oyunlara zam gelmez. Ama yeni çıkan bir oyunsa bence zam gelebilir. Zaten %90 ihtimalle yaz indirimlerinden sonra zamlar gelecek.

Yani genel olara büyük oyunlara zam gelir diyelim peki size Steam profilimi bıraksam bana hangi büyük oyunları almam gerektiğini önerir misiniz?

Hocam peki genel olarak küçük oyunlar yani ucuz oyunlar aldım öyle öyle 2000 TL etti büyük olarak içinde sadece Hogwarts Legacy ve Cyberpunk 2077 var gerisi genelde ucuz oyunlar ucuz oyunlarda dolar kuru genel olarak yani 1 dolar 2-5 TL arası olarak geçmiş bu ucuz oyunlarada zam gelebilir mi tahminlerinizi bekliyorum

Hocam bilmiyorum herkesin taktiği farklı. Ben birkaç dolarlık küçük oyunlardan sadece vakit geçirmelik olanları ekliyorum. Daha çok yüksek fiyatlı olup, iyi indirime girmiş beğenilen oyunları tercih ediyorum çünkü birkaç dolarlık oyunlar Dolar kuru 26'ya bile çıkarılsa canım isterse yine de alabileceğim fiyat aralığında kalır.

Ama 20-30 Dolar ve üzerindeki fiyatı olan oyunlardan oynayabileceğinizi düşündüklerinizi şu anki fiyatlardan almazsanız alınabilir alanın dışına çıkacaklar kısa süre sonra.

Gözünüze hoş gelen oyunları alın. Oynayamayacağınız oyunları almayın. Pişman olursunuz.

Ya da kafanızda netleşmeyen ama merak ettiğiniz oyunları 13 Temmuz'a kadar beklemeden alın 1-1.5 saat deneyin ve iade edin beğenmediyseniz ben bazı oyunlarda öyle yapmaya karar verdim.

Gözünüze hoş gelen oyunları alın. Oynayamayacağınız oyunları almayın. Pişman olursunuz.

https://s.team/p/hjnp-rftw/NPWGQTGK bu profilim hangi büyük oyunlar eksik almalıyım bakar mısınız?

Ya da kafanızda netleşmeyen ama merak ettiğiniz oyunları 13 Temmuz'a kadar beklemeden alın 1-1.5 saat deneyin ve iade edin beğenmediyseniz ben bazı oyunlarda öyle yapmaya karar verdim.

80 tane oyun aldım nereye deneyeceğim

Hepsini deneyin demedim herhalde hocam, içlerinden pahalı olan yok mu onları denersiniz olur biter sonradan pişman olacağınıza aldığınıza. Siz bilirsiniz tabii.

Aldığım oyunlar şunlar:
Doom Eternal Standard Edition
Zombie Army 4: Dead War
Killing Floor (New)
Killing Floor 2
Call of Juarez Gunslinger
Deus Ex: Mankind Divided
Assassin's Creed II
State of Decay 2: Juggernaut Edition
Bright Memory: Infinite
Bright Memory
Sniper Elite 3
Sniper Elite 4
Just Cause 2
The Room
The Room Two
Getting Over It with Bennett Foddy
Mortal Shell
Fallout 4
Disco Elysium - The Final Cut
Don't Starve Together
Ghost Watchers
Undertale - Game + Soundtrack Bundle
The Wolf Among Us
Bully: Scholarship Edition
Batman Arkham Origins
Sleeping Dogs: Definitive Edition
Prototype Franchise Pack
The Room Three
The Long Dark
Green Hell
Hitman: Blood Money
Hitman Absolution
Just Cause 3
Titanfall® 2: Ultimate Edition
Back 4 Blood World War Z: Aftermath
Horizon Zero Dawn
The Walking Dead
The Walking Dead: 400 Days
The Walking Dead Season 2
The Walking Dead: Michonne
The Walking Dead: A New Frontier
The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: Saints & Sinners Tourist Edition
Assetto Corsa

Aldığım oyunlar şunlar:
Doom Eternal Standard Edition
Zombie Army 4: Dead War
Killing Floor (New)
Killing Floor 2
Call of Juarez Gunslinger
Deus Ex: Mankind Divided
Assassin's Creed II
State of Decay 2: Juggernaut Edition
Bright Memory: Infinite
Bright Memory
Sniper Elite 3