Fiyatları artmayan yalnızca iki ASUS ROG STRIX G17 laptop

Daha fazla  

Gençler parası olan hemen çöksün. Zaten yarın ₺20.000'ye satma imkanınız olacak.

Hangi üniversitede okuyorsunuz?

3060, r9 5900HX'lı versiyonunu 16.500'e koydum. Yurtdışından aldım, ürün sadece kontrol amaçlı açıldı. 1 Aydır sitelerde koydum ama 15,16bin veriyolar millet ölücü olmuş. Bunları alacağını sanmam

Nasıl artmamış hocam 1 haftada 2598TL artmış.
Eki Görüntüle 1223718

Hocam bu gece dolar ile birlikte ₺3.000 zam geldi. Bunu kastediyordum.

Hangi üniversitede okuyorsunuz?

Samsun üniversitesi.

Hocam hala satmadıysanız talibim.

Alakası yok hocam. Ben 14.200'e 5800H'li modelini almıştım 2 yıl TR garantili. Fiyatlar değişken ama kimse ikinci el yurtdışı bir cihaza 2 ay önceki sifir fiyattan daha fazla para vermek istemiyor. Dolayısıyla kampanya vs kovalıyor.

Bu da TR garantili. Asusla yaptığım görüşme sonrası, 2 yıl boyunca global garantisi olacağının teyidini ve garantisini aldım. O yüzden alakası var. Benim bahsettiğim olay başka. 20 Binden aşşağı 3060, r7 r9 farketmez rog strix serisi atar mısınız bana.

Hocam bu gece dolar ile birlikte ₺3.000 zam geldi. Bunu kastediyordum.

Samsun üniversitesi.

Hocam hala satmadıysanız talibim.
Biraz dondurdum şuan kurlardan dolayı fiyatını artıracağım maalesef. Alınmazsa da alınmasın normal değil çünkü şuan kur durumu elimde tutma riskini kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…