Fizik için kanal önerisi

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Uzun süredir Umut Öncül'den dinliyorum fiziği. Fakat başka bir kanaldan da konuyu pekiştirmek istiyorum. Fakat kendime uygun bir kanal bulamadım. Fizikle Barış, Hocalara Geldik ve Ertan hocanın videolarını da biraz izledim. Ama onların anlatımından pek anladığımı söyleyemem. Sizin önerilerini bana ne olurdu?

Bu arada TYT'nin büyük bir kısmı bitti. Manyetizma, devreler, optik ve dalgalar konularım kaldı. Aynı zamanda AYT de işliyorum. Şu anda basit makinelerdeyim. Vektör tork ve denge bitti.

Ben geçen sene umut öncülden çalıştım ayt fiziği 13 doğru 1 yanlış yaptım ki fiziğim baya kötüydü. Olabildiğince mantığa oturtarak anlatıyor. Formüllerin nereden geldiğini nasıl bağlantılı olduğunu falan. Videoların eski olduğuna bakma hala yeterliler. Zaten bazı kısımları sen direk atlatabilirsin 2021 sınav kazanımlarına bakarak. Ben öyle yapmıştım.

Son düzenleme:
VIP Fizik çok hoşuma gitti. Formülsüz Fizik de güzel geldi bana. VIP'den biraz izleyeceğim.

Ben geçen sene umut öncülden çalıştım ayt fiziği 13 doğru 1 yanlış yaptım ki fiziğim baya kötüydü. Olabildiğince mantığa oturtarak anlatıyor. Formüllerin neren geldiğini nasıl bağlantılı olduğunu falan. Videoların eski olduğuna bakma hala yeterliler. Zaten bazı kısımları sen direk atlatabilirsin 2021 sınav kazanımlarına bakarak. Ben öyle yapmıştım.

Umut hoca biraz uzun tutuyor gibi geliyor bana. Yoksa çok güzel bir anlatımı var. Ek bir kanal da göz çıkarmaz hem :)

VIP Fizik çok hoşuma gitti. Formülsüz Fizik de güzel geldi bana. VIP'den biraz izleyeceğim.

Umut hoca biraz uzun tutuyor gibi geliyor bana. Yoksa çok güzel bir anlatımı var. Ek bir kanal da göz çıkarmaz hem :)
haklısın uzun geliyor ama zaten yavaş konuşuyor 1.5 hızda izleyebilirsin tabi yine de sana kalmış

Yeni konular

Geri
Yukarı