Fizik Proje Önerisi

Whovian28

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 10. sınıfa gidiyorum ve fizik proje ödevim var. Bana fikir verebilirseniz çok mutlu olurum. Konu yoktur. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Projenin amacı zaten senin bir şeyler üretip yaratıcılığını geliştirmen. Cevaplanmasini yanlış buluyorum bu yüzden bir cevap vermeyeceğim. Kendin yarat...

Projenin amacı zaten senin bir şeyler üretip yaratıcılığını geliştirmen. Cevaplanmasini yanlış buluyorum bu yüzden bir cevap vermeyeceğim. Kendin yarat...
Biliyorum amaç benim birşeyler üretmem ama aklıma hiçbirşey gelmedi o yüzden sordum ve herkes gibi internetten bakıp yapacağım ben. Teşekkürler.

Öncelikle merhaba . Ben de senin gibi lise 2.sınıf öğrencisiyim . Hocanız zor bir proje istemiyordur tahminim. Bu yüzden kolay bir proje söyleyeceğim . Elektrik devreleri olabilir örneğin. Paralel ve seri bağlamanın özelliklerini açıklayabilirsin. Mesela 1. düzeneğe üretece 2 ampulü/ledi seri bağlarsın, 2. düzeneğe de paralel bağlarsın , böylelikle etkilerini öğretici ve deneysel bir şekilde açıklayabilirsin.

Öncelikle merhaba . Ben de senin gibi lise 2.sınıf öğrencisiyim . Hocanız zor bir proje istemiyordur tahminim. Bu yüzden kolay bir proje söyleyeceğim . Elektrik devreleri olabilir örneğin. Paralel ve seri bağlamanın özelliklerini açıklayabilirsin. Mesela 1. düzeneğe üretece 2 ampulü/ledi seri bağlarsın, 2. düzeneğe de paralel bağlarsın , böylelikle etkilerini öğretici ve deneysel bir şekilde açıklayabilirsin.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı