Çözüldü FL Studio 20 pack eklenmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. FL Studio'dan anlayanlar buraya bakabilirse sevinirim. FL Studio'ya pack ekliyorum fakat pack uygulamaya girdiğimde yanda görünmüyor. Nasıl pack ekleyebilirim sorunsuz bir şekilde?

Çözüm
Size resimle de göstersem daha iyi olur.

Şimdi benim indirdiğim packin klasörünün içi böyle ve klasörlere girince direkt ses dosyalarını gösteriyor.

Hocam o klasörün içi böyle ve KS ile başlayanlar benim attıklarım
Ana klasörü sürükleyip broser menu alanına bırakın, kendisi otomatik ekler oraya.

Packs klasörüne atmanıza gerek yok. Herhangi bir konumda klasör oluşturun ismini paketler yapabilirsiniz, ardından o klasörü browser menu alanına sürükle bırak yapın. Yeni paketler eklemek istediğinizde paketler klasörünüzün içine attıkça kendisi otomatik yeniler.

1666983599815.png
Hocam ilk önce FL Studio'nun kurulu olduğu klasörü açın. Daha sonra Data->Patches->Packs klasörüne ilerleyin ve istediğiniz pack'i atın.
Browser menu kısmına sürükle bırak yaptığınızda eklenmesi lazım.

Şimdi benim indirdiğim packin klasörünün içi böyle ve klasörlere girince direkt ses dosyalarını gösteriyor.

Hocam ilk önce FL Studio'nun kurulu olduğu klasörü açın. Daha sonra Data->Patches->Packs klasörüne ilerleyin ve istediğiniz pack'i atın.

FL Studionun içi de böyle :

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-28 215626.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-28 215626.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 54
  • ornek.png
    ornek.png
    154 KB · Görüntüleme: 65
  • dosya.png
    dosya.png
    57,5 KB · Görüntüleme: 59
  • Ekran görüntüsü 2022-10-28 215951.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-28 215951.png
    115,8 KB · Görüntüleme: 68

Ana klasörü sürükleyip broser menu alanına bırakın, kendisi otomatik ekler oraya.

Packs klasörüne atmanıza gerek yok. Herhangi bir konumda klasör oluşturun ismini paketler yapabilirsiniz, ardından o klasörü browser menu alanına sürükle bırak yapın. Yeni paketler eklemek istediğinizde paketler klasörünüzün içine attıkça kendisi otomatik yeniler.

1666983599815.png

Çözüm

Geri
Yukarı