FLAC müzik nereden indirilebilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
10 TL'lik kulaklıkla da FLAC dinlenebilir. Herhangi bir engel yok.

Alakası yok, her kulaklık FLAC ses bitrate seviyesine ulasamaz. SBC Codec'li Bluetooth kulaklıklar en fazla 320 Kbps bitrate seviyesine ulasabiliyor ki bu da standart MP3 kalitesi demek. FLAC kalitesini SBC Codec'li kulaklık ile alamazsiniz.

Herkes TIDAL önermiş fakat TIDAL'ın Türkiye erişimi 2 sene önce bitti diye biliyorum. Ben Apple Music kullanıyorum ve bence gayet iyi.

Made in turkey, blueooth kulaklık. FLAC için çok yanlış tercihler.

Çok yanlış tercih dedin de 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten FLAC kalitesini alıyorum önceki kulaklığım JBL 100 wave arada dağlar kadar fark var yani 10 TL'lik kulaklıkta olan FLAC'lardan değil.

Çok yanlış tercih dedin de 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten FLAC kalitesini alıyorum önceki kulaklığım JBL 100 wave arada dağlar kadar fark var yani 10 TL'lik kulaklıkta olan FLAC'lardan değil.

E tabi diğerine göre bir üst seviye ama FLAC için tercihler hatalı.
Öncelikle Bluetooth kullanılmaz, kablolu kullanılması gerekir. Analog /dijital çevirici ve Preamp işleyicisi bu markanın hakkını verebileceği şeyler değil.

Herkes TIDAL önermiş fakat TIDAL'ın Türkiye erişimi 2 sene önce bitti diye biliyorum. Ben Apple Music kullanıyorum ve bence gayet iyi.
Tükiyede hala kullanılabiliyor.

Edit: Eksik bir açıklama olmuş, kendim deneyip yanlış değerlendirmişim. Herhangi bir VPN kullanmadan kayıtlı olan eski ödeme yöntemimle 10 usd ödeme yaptım ve şu an erişim sağlayabiliyorum. Ödeme yöntemi eski olduğundan dolayı mı yoksa başka bir karışıklık mı var onu bilemiyorum.

Son düzenleme:
Kayıtlı olan ödeme yöntemimle hala müzik dinleyebiliyorum, sebebini açıkçası anlayamadım. Üstteki mesajım biraz yanlış olabilir. Kusura bakmayın. Editliyorum.

Hayır İş Bankası kartı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı