Flash Belleğe Erişilemiyor

Mert Kamit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Flash belleğimi bilgisayarıma taktığımda "Bu Bilgisayar" kısmına Çıkarılabilir Disk (H : olarak gelmekte. Ancak boyutu gözükmemekte ve içi açılamamakta.)

Üzerine çift tıkladığınız da ya erişilemiyor şeklinde bir hata veriyor ya da diski biçimlendir diyor. Diski biçimlendirmek istediğimde de biçimlendirilemedi olarak hata veriyor.

Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı. Ön usb portuna taktığımda ya böyle bir sorunla karşılaşıyorum ya da açtığım zaman dosya vb. taşırken taşınamıyordu. Arka usb portlarından birine takarak problemi çözdüm.

Farklı bilgisayara takıp tekrar biçimlendirin. Farklı usb bağlantısına takın.

Bilgisayarımdan kaynaklı değil sorun, ayrıca farklı bir PC'de denedim olmadı.

Aynı sorun bende de vardı. Ön usb portuna taktığımda ya böyle bir sorunla karşılaşıyorum ya da açtığım zaman dosya vb. taşırken taşınamıyordu. Arka usb portlarından birine takarak problemi çözdüm.

Aynı porta taktığımız bir sürü flash sorunsuz çalıştı hocam. Ben takıyorum ve içini açıp dosyaları göremiyorum ya da boyutuna bakamıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı